Kreipiasi skaitytoja: avarinės situacijos šiame žiede kyla kasdien (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja, neapsikentusi aplaidaus vairuotojų manevravimo žiedinėje Pramonės ir Taikos prospektų sankryžoje, užfiksavo akivaizdų pažeidimą ir perdavė medžiagą redakcijai. Anot jos, per dieną atsiranda ne vienas vairuotojas, važiuojantis žiedu tolyn ta juosta, kuria tai daryti draudžiama ir keliantis avarines situacijas.

„Priminkite, prašau, kauniečiams, kaip reikia važiuoti Pramonės pr.-Taikos pr. (prekybos miestelio „Urmas“) žiedu, nes atsibodo kiekvieną dieną matyti tas pačias pavojingas situacijos“, – „Kas vyksta Kaune“ rašė Diana.

Ir tuoj pat paaiškino, kaip pažeidžiama eismo tvarka – pasak jos, kelio ženklai aiškiai nurodo, kad pirmąja juosta link Kauno kolegijos ir link Pramonės prospekto „Maximos“ galima tik išvažiuoti iš žiedo, o antrąja – ir išvažiuoti, ir judėti aplink.

„Bet kažkodėl kiekvieną dieną bent po keletą vairuotojų šiose vietose pirmąja juosta nusprendžia važiuoti žiedine sankryža ratu, sukeldami avarines situacijas“, – aiškino Diana.

Akylos kaunietės teigimu, ženklai, pastatyti abiejose pusėse, yra puikiai matomi (taip pat ir vaizdo įraše), o ant važiuojamosios kelio dalies nubraižytos ir leidžiamą judėjimo kryptį primenančios rodyklės.

„Ši problema tame žiede kartojasi jau ne vienerius metus – vairuotojai niekaip nepripranta prie eismo sankryžoje, nors tvarka nesikeičia ilgus metus“, – vairuotojų aplaidumu stebėjosi skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 147 str. 1 d., kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. O toks pažeidimas apkrautame transporto mazge, žinoma, gali sukelti ir liūdnesnių pasekmių – baigtis dideliais nuostoliais ar sužalojimais.

62 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Orai nedžiugins: atslenka tikras lietuviškas ruduo

Ant Kleboniškio tilto susidūrus automobiliams, vairuotojas išvežtas į ligoninę

Prezidentė Kaune pagerbė tremtinių ir politinių kalinių atminimą

Bomba toliau tiksi: Kaune nusipirko bananų su baisiais priedais

Svarbaus transporto mazgo prie pat Kauno laukia rekonstrukcija

Atsigulę į palatą Kauno klinikinėje ligoninėje, pakraupo: ar čia išvis galima gydyti vaikus?

Sparčiai augančioje Kauno dalyje - įžūli vagystė

„Žalgirio“ mače su turkais - teisėjų klaida, galėjusi nulemti rungtynių baigtį

„Ford“ atstovų pratybos kauniečiams: ką daryti netikėtai pasikeitus vairavimo sąlygoms

Įspėja vairuotojus: link Jonavos formuojasi didelė spūstis