Iš Kalniečių poliklinikos evakuoti žmonės – įvestas planas „Skydas“ (atnaujinta – sulaikytas vyras)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ ketvirtadienį, prieš 14 val., pasiekė informacija apie potencialiai pavojingą situaciją Kauno miesto poliklinikos Kalniečių padalinyje. Skaitytojai pranešė, kad iš įstaigos evakuojami žmonės – specialiosios tarnybos ant kojų sukilo gavus pranešimą, jog poliklinikoje yra sprogmuo.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyrio specialistė Justina Kazragytė sakė, kad apie 13.15 val. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, jog užminuota Kalniečių poliklinika.

Įvestas planas „Skydas“, evakuoti visi pastate buvę gyventojai ir personalas. Iš Vilniaus atvyksta „Aro“ pareigūnai, kurie turės apžiūrėti visą pastatą, tad išėjusiems žmonėms gali tekti ilgokai palaukti.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, gydymo įstaigos personalas išvestus poliklinikos lankytojus informuoja, kad nepaprasta padėtis gali užtrukti apie 2-3 valandas.

Jeigu konsultacijos laukiantiems kauniečiams patalpas apleisti buvo palyginti paprasta, poliklinikoms pacientams tai sukėlė didelių nepatogumų. Viena „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja sakė turėjusi bėgti lauk su visomis lašelinėmis.

Dėl situacijos labai supykusi moteris iš karto padarė išvadą, kad pranešimas melagingas – ji reikalavo tokių skambučių autoriams didžiausios bausmės.

Atnaujinta 17.49 val.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojų teigimu, „Aro“ pareigūnai darbo ėmėsi apie 16 val. Antiteroristinių operacijų rinktinės vyrai patalpas apžiūrinėjo padedami tarnybinių šunų.

Apie 17.40 val. Kauno apskrities VPK pranešė, kad „Arui“ apžiūrėjus gydymo įstaigos patalpas, 17.05 val. planas „Skydas“ nutrauktas. Pareigūnai sulaikė 1983 m. gimusį vyrą, kuris įtariamas melagingai informavęs apie užminuotą poliklinikos pastatą.

Dėl įvykio Kauno policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 285 str. 2 d. dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę. Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

67 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasipuošęs Kauno senamiestis – virtinose dvelkia jaukumu (foto)

Mieste stoja eismas – automobiliai neatlaiko kelio dangos išbandymo

Zapyškyje įvyko mažas kalėdinis stebuklas

Kalėdinė dovana kauniečiams – nemokamas pabėgimo kambarys

Teismas leido iškeldinti Kauno mero įmonę iš Vilniaus centro – tikisi susitarti

Kaune atsidaryta pirmoji japoniškos mados rezidencija

„Megos“ stovėjimo aikštelės įrengtos neteisėtai, kas statė – neaišku

Kauniečiai valgė „išvalytą“ mėsą: bakterijų turinti už kyšius virsdavo švaria

Šiurpi naktis Eiguliuose – į ligoninę paguldytas stipriai sužalotas vaikinas

Skaitytojas: po nesėkmingo „drifto“ laukė policijos ir mamos