Policija primena: Vytauto prospekte stos eismas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune šiomis dienomis vykstant grandioziniams mini serialo „Černobylis“ filmavimo darbams, miesto centre bus kartas nuo karto stabdomas eismas. Kauno policija įspėja, kad Vytauto prospekte gali formuotis spūstys.

Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, iki balandžio 12 d., 2.30 val., Vytauto pr. bus filmuojamas vaidybinis filmas „Černobylis“.

Dėl to atkarpoje nuo Vytauto pr.-Laisvės al. sankryžos iki Vytauto pr.-Kęstučio g. sankryžos periodiškai bus visiškai uždaromas transporto priemonių eismas. Gatvė uždaryta bus iki 3 minučių.

Pareigūnai rekomenduoja atsižvelgti į tai organizuojant savo maršrutą, kadangi gali formuotis transporto priemonių spūstys. Plačiau apie viso filmavimo metu taikysimus eismo Kauno ribojimus skaitykite čia.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad kūrybinė „Černobylio“ komanda mieste, prie Karmelitų bažnyčios, kurtis pradėjo užvakar, o vakar Vytauto pr. 28 pastate pradėti filmavimo darbai. Šiandien filmavimai, dėl kurių trumpam prireikė stabdyti vairuotojus, kėlėsi į lauką.

Sujudimas Kaune - pasiruošimas „Černobyliui“ baigtas (nuotraukų galerija) 21 nuotr.

Branduolinės katastrofos istoriją ekrane prodiusuoti ėmėsi du pasaulinio lygio transliuotojai – HBO ir „Sky Atlantic“. Režisuoti pakviestas Johanas Renckas. Pagrindinius vaidmenis atliks pasaulyje pripažinti aktoriai Jared Harris, Stellan Skarsgård ir Emily Watson.

Kaune prasidėję didelio masto filmavimai vėliau kelsis į įvairias Lietuvos vietas ir iš viso truks apie 5 mėnesius. Nedidelė dalis medžiagos bus susukta ir Ukrainoje.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunui teko krentančio sniego išbandymas: kovai pasitelkia įvairias priemones

Pristatyta Lietuvos sporto universiteto rektorė: pareigas užėmė be konkurencijos

Baltijos šalių premjerai sutarė dėl bendros laiko juostos

Skandalas Kaune: mažametė mergaitė atiduodama įvaikinti Naujosios Zelandijos piliečiams

Iš prekybos centro daiktų saugojimo spintelės pasisavinta striukė: ieškomas vagis

„Sodra“ įdarbino išmanųjį pensijų kaupimo patarėją: konsultuos visą parą

Aleksote automobilį apsupo „Aro“ pareigūnai

Tokios arbatos galbūt dar neragavote – Azijos mados jau ir Kaune

Prie namo Vilijampolėje rastas žmogaus kūnas

Pensijų reformai ruošiamas paslaptingas planas B