Šimtai kauniečių atrado universalią pramogą: dalyvauja šeimos, draugų ir kolegų kompanijos

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Žmonės vis dažniau dairosi pramogų, kurios būtų užvedančios, aktyvios ir universalios. Dar praėjusį rudenį kauniečius ir miesto gyventojus pasiekė žinia apie automobilių orientacines varžybas „Šturmas“ ir jau tada dalyvių susidomėjimas buvo rekordinis – šimtai, norinčių originaliai ir aktyviai praleisti penktadienio vakarą. Organizatoriai, sulaukę komplimentų ir paraginimų nenutraukti to, ką daro, jau šį penktadienį kviečia visus į pirmąsias šiemet orientacines automobilių varžybas „Olybet Šturmas“.

Netradicinis penktadienio praleidimo būdas ir nauji draugai

„Mūsų organizuojamam renginyje dalyvauja įvairiausi žmonės. Smagiai laiką leidžia šeimos su vaikais, draugai, net kolegos pasirenka tokią pramogą po darbų“ – pasakojo organizatoriai.

Ši pramoga ir užsiėmimas gali tapti puikia alternatyva net įprastiems vakarėliams, nes kiekvienas varžybų etapas užbaigiamas „Olympic Casino“ kartu su visais orientacinių varžybų dalyviais.

„Nors rezultatų ilgai laukti nereikia, renginio vedėjas užima publiką, išdalina krūvas prizų. Dalyviai jau spėja ir susidraugauti, atrasti naujų bičiulių ir bendraminčių“ – visokeriopus privalumus vardino organizatoriai.

Jokių super galių – tik sumani komanda

Kaip ne tik dalyvauti, bet ir laimėti? – tokie klausimai kartais iškyla dalyviams, tačiau vieno ir teisingo atsakymo tikrai nėra.

„Jokių super galių čia turėti nereikia, pakanka sumanių draugų komandos ir visi šansai jūsų rankose“ – tikino organizatoriai.

Orientacinės varžybos automobiliais kiekvieną kartą susiklosto skirtingai, todėl net ir lyderiai čia negali snausti. Būna ir taip, kad sėkmė nusišypso pirmą kartą dalyvaujantiems. Bet geriausiai viską išsiaiškinti atvažiavus ir pabandžius.

Greičio pedalas – dar ne pirmos vietos garantas

„Olybet Šturmas“ pritraukia šimtus dalyvių ir tikrai ne visi jų yra kauniečiai. Užduotys paršuotos taip, kad jas išspręsti galėtų kiekvienas, dalyvaujantis varžybose.

Tačiau ir tai dar ne viskas – įdomiausia dalis, kokias taktikas pasirenka skirtingos komandos ir kaip susidėlioja maršrutą. Iki dugno numintas akceleratorius pergalės čia neatneš – tai galėtų patvirtinti kiekvienas, dalyvaujantis tokiose ar panašiose orientacinėse varžybose. Kuo įvairesnės strategijos – tuo įdomiau patiems dalyviams, o ir intriga išlieka iki pat pabaigos.

Kova ne tik dėl pagrindinio prizo

Komandos varžysis keturiuose skirtinguose etapuose kas dvi savaites, o pagrindinis prizas – „PRO Flame Expert“ keraminė kepsninė – atiteks daugiausiai taškų surinkusiai komandai, kuri dalyvavo bent dvejose varžybose. Tad prasidėjus šiltajam sezonui visa komanda galės mėgautis skaniomis pramogomis lauke.

Ir tai tikrai ne viskas, rekordinis skaičius rėmėjų ir patys įvairiausi prizai: nuo valgomų ir gurmaniškų dovanų iki automobilių priežiūros reikmenų ir paslaugų, kaip galimybė visus metus plauti automobilį „Plaunu pats“ plovykloje.

Kiekviename etape bus apdovanotos TOP 10 geriausiųjų komandų. Įdomu tai, kad dalyvių laukia ne tik skirtingi prizai, bet įvairios komandinės pramogos – pasivažinėjimai „Kartlando” kartodromuose, vandens parko, smėlio arenos, virtualios realybės, dažasvydžio pramogos ir dar daugybė prizų, kurie bus išdalinti tiek varžybų, tiek vakarinės-pramoginės dalies metu. O po varžybų kelios komandos galės mėgautis poilsiu, kurį dovanoja „Saulėja SPA“ poilsio ir masažų centras.

Paprasta dalyvauti, o geros emocijos – garantuotos

Tam, kad prisijungtumėte prie šių varžybų, tereikia 2-5 žmonių komandos, išmaniojo telefono su mobiliuoju ryšiu ir kamera bei, žinoma, automobilio. Tai pramoga, kurios metu dalyviai turi neeilinę progą pažinti kitokį Kauną – specialiai varžyboms sukurtoje elektroninėje sistemoje pateiktos įvairiausios užšifruotos užduotys. Jas išsprendus tereikia sudėlioti tinkamiausia maršrutą ir viskas – nuotykiai ir atrakcijos jus pasitiks jau užduotis vykdant.

Pirmasis varžybų etapas – balandžio 6 d., 19.30 val., IX forto aikštelėje, Kaune. Daugiau informacijos ir registracija čia.

44 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas ir dar kelios savivaldybės pateks į raudoną zona: gali grėsti karantinas

Naujojo Kauno policijos vadovo tikslas: žmonės turi jaustis saugūs net ir nematydami pareigūno

Paskutinę minutę atšauktas J. Jankevičiaus šou Kaune - žymusis vedėjas saviizoliacijoje

Seime nerimsta diskusijos dėl kanapių produktų įteisinimo

Prezidentūroje nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis

Skaudi avarija Šilainiuose: smarkiai suknežinti „BMW“ ir „Škoda“ automobiliai

Dalis Lietuvos universitetų pereina prie nuotolinio mokymo

Kauno verslui – pirmasis salonas Lietuvoje

SAM patikslino registracijos taisykles prekybos centruose

Urbanistinės kūrybinės dirbtuvės „Naujamiesčio kodas“ kviečia į viešą diskusiją Kaune