Aktyvi kaunietė kviečia į priešvelykinę talką: teritorijos, kurią mato miesto svečiai, niekas nevalo

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją sekmadienio popietę Centro seniūnijos gyventoja Edita, kuri ragina kauniečius, ypač pačioje miesto širdyje gyvenančius, jungtis prie priešvelykinės talkos. Pridedame Editos laišką.

Priešvelykinė ruoša – tai ne tik iki blizgesio išvalytos visos namų ar buto kertelės, išskalbti, suadyti ir naujam sezonui parengti drabužiai, kiti daiktai. Tai ir šeimininko žvilgsnis ne tik į savo kiemą, bet ir už jo tvoros. Vienas kitas papildomas kvadratinis metras pasitvarkymo bendruose plotuose – tai šviesesnis pasaulis, tai pabendravimas su kaimynu, malonus praeivio palabinimas, artėjančios šventės pojūtis.

Kovo 29 dieną nuo 17 valandos Kauno Centro seniūnijos gyventojai, ypač gyvenantys aplink Ramybės parką / Senąsias Kauno kapines esančiose gatvėse: Vytauto pr., Griunvaldo, Trakų, Bažnyčios,Totorių, Krėvos, Būgos, Tenorų, baritonų, Mykolaičio-Putino, Dainos, Sopranų rinksis į Švariojo ketvirtadienio talką.

Gyventojai savo jėgomis bandys ne tik aptvarkyti jų pačių bei miesto svečių ir turistų lankomą viešąją erdvę pačiame miesto centre, bet ir aptars veiksmų planą dėl ilgalaikės šios teritorijos priežiūros.

Bendrajame miesto plane ji priskirta kapinių teritorijai, taigi manytina, kad už jos priežiūrą turėtų būti atsakinga Kapinių priežiūros tarnyba. Deja, ši tarnyba prižiūri veikiančias kapines, o kokios tarnybos pavaldume yra vietinių gyventojų ramybės parku vadinama teritorija? Ji yra apdovanojimus laimėjusios autobusų stoties, viešbučių, prekybos centro, trijų mokyklų, Pedagogų rengimo centro, Švietimo muziejaus prieigose ir visiškai neprižiūrima.

Laukiame Kauno miesto įvaizdžiui neabejingų Centro seniūnijos gyventojų.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų