Kasmet auganti žemės ūkio paroda: organizatoriai laukia rekordinio lankytojų antplūdžio (nuotraukų galerija)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo ketvirtadienio Akademijoje įsikūrusiame Aleksandro Stulginskio universitete vyksta tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2018“. Parodoje dalyvauja virš 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Paroda veiks iki šeštadienio vakaro.

Organizatoriai džiaugiasi ir svečiais iš užsienio – šiemet parodoje dalyvauja 24 įmonės iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Rusijos ir Ukrainos.

Tradiciškai gausiausia parodoje yra žemės ūkio technikos ekspozicija – ji užima 42 tūkst. kv. m. plotą.

Paviljonuose įsikurė per šimtą įmonių pristatančių trąšas, augalų priežiūros priemones, techniką, technologijas, fermų įrangą, konsultavimo ir kitas paslaugas. Sodinukų augintojai ir amatininkai, pristatantys smulkųjį verslą, susibūrę ASU skveras.

Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa. 43 seminarai, du forumai ir viena konferencija apima pačias įvairiausias temas – savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi dalinsis Universiteto mokslininkai, įvairių ministerijų ir draugijų specialistai.

Pasak ASU rektoriaus Antano Maziliausko 2017 m. parodą aplankė daugiau kaip 100 tūkst. žmonių, šiemet organizatoriai tikisi dar didesnio srauto.

Siekiant išspręsti automobilių statymo parodos teritorijoje problemą, parodos organizatoriai skatina lankytojus naudotis specialiu nemokamu „Ką pasėsi…“ autobusu. Maršrutu PLC „Mega“ – „Ką pasėsi“ – PLC „Mega“ autobusai kas pusvalandį kursuos visomis parodos dienomis.

Įprastai su eismu susijusių problemų sukelia ne tik automobilių statymas – dėl didelio automobilių srauto kelyje link Akademijos galimos spūstys.

Visi parodos renginiai yra nemokami.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Netoli Kauno susidūrimo metu nukentėjo motociklo vairuotojas

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“

Kauno klinikose – kova dėl milžiniškos vertės pirkinio: tūkstančiai sergančiųjų tapo valdininkų įkaitais

Pamatykite iš aukštai: po kelių mėnesių pertraukos stadione vėl verda darbai

Kauno oro uostas svarsto įrengti saulės jėgainių parką

Keičiasi Registrų centro e. paslaugų kainos

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 88 nauji koronaviruso atvejai

Kauno žydai: Izaoko Gliko portretas