Pagaliau iškuoptas vieša išviete tapęs Kalniečių parkas

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją neseniai pasiekė skaitytojo, nesupratusio, kaip naudotis atnaujinto Kalniečių parko tualetais, pastabos. Iš medinių lentelių sukaltos užuovėjos be jokių įrenginių tualetus tikrai menkai priminė, o vaizdas viduje toli gražu nedžiugino.

„Norėčiau pasiteirauti apie rekonstruotame Kalniečių parke įrengtus naujus, kaip galima suprasti, viešuosius tualetus. Jų parke įrengti 3, tačiau neaišku, kaip tokiu atviru tualetu, ant kurio yra ženklas nurodantis, kad jis skirtas moterims, vyrams ir neįgaliesiems, naudotis – už medinių sienų nėra jokių tam skirtų vietų“, – portalui rašė pastabus kaunietis.

Skaitytojas spėjo, kad tuštintis reikia ant medinių sienų ar plytelių. Kito pasirinkimo, iš tiesų, ir nebuvo, o civilizuoto tualeto trūkumas dailiai lentelėmis apkaltame plote jau kėlė tiesiog antinsanitarines sąlygas.

Kauno miesto savivaldybei kovo 15 d. raštu uždavus klausimus apie naujuosius Kalniečių parko tualetus, atsakymo iš pradžių „Kas vyksta Kaune“ nesulaukė. Šiandien savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistams priminus apie svarbią problemą, paaiškėjo, kad ji jau išspręsta.

Skyriaus vyriausiasis specialistas Arnoldas Bukelis portalą informavo, kad pažymėtose vietose kovo 16 d. pastatyti biotualetai. Sutapimas tai ar ne, jie atsirado kitą dieną po „Kas vyksta Kaune“ užklausos. A. Bukelis taip pat pridūrė, kad tualetus prižiūri bendrovė „TOI-TOI Lietuva“, o jie keičiami bus du kartus per savaitę.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos