Fiksuoja skaitytoja: šitaip taupome elektrą ties Neveronimis – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytoja: šitaip taupome elektrą ties Neveronimis

Skaitytojos nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ pasiekė kaunietės įamžintas vaizdas, kurį, galimas daiktas, yra tekę matyti ir nustebti ne vienam. Magistralinio kelio A1 šviestuvai ties Neveronimis tvoskė tiesiog vidury dienos.

Šį kelią, jo inžinerinius tinklus ir apšvietimą prižiūri valstybės įmonė (VĮ) „Kelių priežiūra“, suformuota sujungus 10 regioninius kelius prižiūrinčių įmonių ir praėjusių metų lapkričio 1 d. pradėjusi veikti Kaune.

Pasiteiravus apie dieną įjungtus šviestuvus, VĮ „Kelių priežiūra“ komunikacijos projektų vadovė Giedrė Čekavičienė informavo, kad pirmadienį ir antradienį buvo atliekamas profilaktinis patikrinimas magistralės Vilnius-Kaunas-Klaipėda 90-96 km atkarpoje ties Palemonu.

Šviestuvai dieną degė maždaug 4 km ruože / Skaitytojos nuotr.

„Atkarpoje yra įjungiamas apšvietimas, ruožas apžiūrimas / apvažiuojamas, fiksuojami gedimai, jie šalinami, tuomet atkarpa dar kartą tikrinama“, – aiškino G. Čekavičienė.

Anot jos, profilaktiniai patikrinimai vykdomi dieną dėl saugumo. Jie atliekami pastebėjus gedimą – nešviečiant trims ir daugiau lempų.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad VĮ „Kelių priežiūra“ dirba apie 2600 darbuotojų. Žiemą ir vasarą įmonė prižiūri bei valo daugiau kaip 21 tūkst. km valstybinės reikšmės kelių, o tam naudoja daugiau kaip 800 specializuoto transporto, technikos priemonių.

VĮ „Kelių priežiūra“ ne tik prižiūri, remontuoja, bet ir projektuoja kelius, gatves, aikšteles bei atlieka rangos darbus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT