V. Matijošaitis savo vardą sužinojo tik pirmojoje klasėje

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis atskleidė įdomų faktą iš savo gyvenimo – savo vardą jis sužinojo tik pirmojoje klasėje. Esą, kai mokytoja prašė mokinių pakilti iš suolų šaukdama juos vardais ir pavardėmis, V. Matijošaitis ne iš karto suprato, kad kreipiamasi į jį.

Istoriją, siekiančią mokyklos laikus, Kauno miesto meras pasakojo portalo DELFI filmuotame vaizdo reportaže. „Mokyklos laikai yra patys smagiausi, nes tai – vaikystė ir jaunystė, ten viskas smagu. Negali gal visą laiką pasakoti – pirmąkart įsimylėjai, po to ir antrąkart įsimylėjai, ir trečią – visi šilčiausi laikai lieka mokyklos suole“, – kalbėjo V. Matijošaitis.

Jis sako prisimenantis, kai mama atvedė jį į pirmąją klasę pirmąją dieną ir paliko. Mokytoja skaitydama pavardes ištarė: „Visvaldas Matijošaitis“. Išgirdęs Kauno miesto meras teigia ne iš karto supratęs, kad kreipiamasi į jį.

„Galvoju: pavardė – mano, bet vardo tokio aš negirdėjęs. Apsidariau – niekas neatsistoja, reiškia aš pakilau. Sako: „ačiū“. Reiškia – pataikiau. O, pasirodo, mane visi namuose ir draugai vadindavo Valdu. Kad aš Visvaldas – nežinojau, net nebuvau girdėjęs“, – pasakojo V. Matijošaitis.

Politikas sako, jog mokslai jam sekėsi gerai. Tėvams netekdavo jo kontroliuoti liepiant atlikti mokytojų užduotus namų darbus. Mama sakydavo „mokaisi ne man, o dėl savęs“. Dėdė įkalbinėjo mane stoti mokytis mediciną, o aš vis svarsčiau – gal automobilizmas? Sakė: „būsi medikas, nusiimsi tą baltą chalatą ir, jei norėsi tepaluotų rankų, į savo mašiną jas sukiši, kad būtų murzinos, ir gerai, bet būk mediku“, – dėdės ištartus žodžius prisiminė Kauno miesto meras.

Pasak V. Matijošaičio, mokiniams sunku atsakyti į klausimą: kuo būti? Apsisprendimas esą ateina kur kas vėliau. Tačiau, pabaigus mokyklą ir įgijus specialybę, politikas pataria nesiblaškyti ir dirbti pagal profesiją.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų