Fiksuoja skaitytoja: užsukus į parką pasivaikščioti, vaizdas nuliūdino

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Saulėta paskutinė savaitės diena, atrodo, puikiai tinka neskubriam pasivaikščiojimui gryname ore. Nors daugelyje atsinaujinančių Kauno parkų šis sekmadienio ritualas, tikriausiai, būtų malonus, į Gričiupio parką užsukusiai „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai atėmė žadą blogąja prasme.

„Labai džiaugiuosi tvarkomais ir tarytum iš naujo atgimstančiais Kauno parkais, tačiau Gričiupio parko, jei tą vietą dar galima taip pavadinti, vaizdas siaubingas ir dėl to tikrai labai liūdna… Kaip matote, žalieji plotai tikrąja to žodžio prasme skęsta šiukšlėse“, – portalui rašė Gerda.

Mergina teigė gyvenanti Dainavos mikrorajone: „Į Gričiupio parką šiandien užsukome neplanuotai, ketinome saulėtą dieną išgerti kavos gamtoje. Gaila, šį kartą gamta nuvylė“, – pasakojo Gerda.

Ji pridūrė, kad ant šlaito stovi apleistas namas. Neaišku, ar jame kas gyvena, bet jeigu taip, Gerdos spėjimu, netvarką galėjo sukelti būtent tie žmonės. Vis dėlto, abejotina, ar tiek priteršti galėtų pavieniai žmonės. Panašu, kad šiukšlių kalnai – pastovių ir ilgalaikių veiksmų rezultatas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad apie Gričiupio parko rekonstrukciją prabilta praėjusių metų birželį. Tuomet miesto savivaldybė skelbė, kad pasirašyta teritorijos projektavimo sutartis ir, visų pirma, ketinama tvarkyti parke tekantį upelį, pėsčiųjų takus, įrengti pasyvaus ir aktyvaus poilsio zonas. Visgi kitiems Kauno parkams kylant iš pelenų, Gričiupis kol kas skendi šiukšlėse.

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų