F. Kirkorovas Kaune rengia net du koncertus: nesutalpino visų norinčių – Kas vyksta Kaune

F. Kirkorovas Kaune rengia net du koncertus: nesutalpino visų norinčių

Organizatorių nuotr.

Rytoj Filipas Kirkorovas pradeda savo penkių koncertų turą po Lietuvą. Dešimt vilkikų į šalį atgabens visą reikalingą techniką – nuo scenos iki garso įrangos. Pats dainininkas paruošė savo žiūrovams staigmeną – kartu su juo koncertuos šiais metais Moldovai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „DoReDoS“.

Mūsų šalyje F. Kirkorovas pristatys programą „Ja“, kuri yra skirta jo 50-ies metų jubiliejui. Viename interviu žurnalistams dainininkas prisipažino: „Metai – tai tiesiog formalumas, skaičiai, kurie įrašyti pase. Viduje aš jaučiuosi jaunas ir man visada bus trisdešimt. Pastarieji metai buvo labai kūrybiški, pilni naujų atradimų, įvykių, profesinių aukštumų. Aš nusprendžiau save „užšaldyti“ šioje būsenoje. O kam slėpti savo amžių? 50 – tai puiki proga padaryti kažką gražaus ir priežastis susitikti su savo klausytojais. Būdamas 50-ies aš galiu drąsiai pasakyti, kad esu laimingas, nes turiu viską – muziką, meilę, šeimą.“

Lietuvoje F. Kirkorovas pristatys atnaujintą šou programą „Ja“, kurioje žiūrovai galės išvysti ir dar nematytų koncertinių numerių bei išgirsti naujų dainų. Tai pasaulinio lygio programa, pripažinta ir įvertina daugybe apdovanojimų. Treji metai pasiruošimo, tonos technikos, daugybė scenos drabužių, transformuojama scena – visa tai laukia mūsų šalies žiūrovų jau visai netrukus.

Šiais metais grupei iš Moldovos „DoReDoS“ dainininkas parašė dainą „My Lucky Day“, kurią šalis pristatys „Eurovizijoje“. Šios grupės pasirodymą pirmieji galės išvysti Lietuvos žiūrovai.

F. Kirkorovas yra vienas iš nedaugelio atlikėjų, turinčių savo garso, šviesos įrangą ir nuosavą montuojamą sceną, kurią į šalį gabena dešimt vilkikų. „Turėti nuosavą techniką – didelė prabanga, kurią sau leisti gali tikrai nedaug atlikėjų. F. Kirkorovas – vienas iš tokių. Jo šou programos visada yra aukšto lygio, ir čia mes turime omenyje ne tik techninę dalį, bet ir patį pasirodymą. Į Lietuvą atvažiuos apie 100 žmonių, kurie dirbs su šou. Didžioji jų dauguma yra šokėjai“, – sako koncertų Lietuvoje organizatoriai.

Nors F. Kirkorovas surengs Lietuvoje net penkis koncertus: Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir du Kaune, apsistos jis Vilniuje esančiame viešbutyje „Stikliai“, kuris galėjo patenkinti visus muzikanto reikalavimus. F. Kirkorovui viešnagės metu virtuvės šefas sukurs ir specialų meniu.

Atlikėjo tvarkaraštis yra be galo įtemptas. Neskaičiuojant jau suplanuotų filmavimų ir interviu, vien kovo mėnesį dainininkas planuoja surengti 19 pasirodymų skirtingose šalyse. Todėl koncerto organizatoriai pasistengė, kad atlikėjo viešnagė Lietuvoje būtų maksimaliai patogi ir jauki.

Kartu su baldų salonu „Monaco antiques“ grimerinėje bus pabandyta sukurti maksimaliai namų aplinką primenančią atmosferą. „Niekam ne paslaptis, kad F. Kirkorovas mėgsta prabangą ir komfortą. Todėl pasirūpinome, kad Lietuvoje jis jaustųsi maksimaliai gerai ir specialiai jam į koncertinių aikštelių grimerines bus pristatyti prabangūs paauksuoti baldai. Dalį interjerų detalių siųsime iš Prancūzijos“, – teigia renginių organizatoriai.

F. Kirkorovo šou įvyks 2018 m. kovo 16–17 d. Kauno sporto halėje, kovo 18 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kovo 22 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje. Atlikėjas savo gastroles užbaigs koncertu „Šiaulių arenoje“ kovo 23 d.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.