„BMW“ bandęs pavogti vyras pakliuvo: policija išaiškino ir kitas jo vagystes

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai nustatė asmenį, kuris įtariamas Kauno mieste galimai įvykdęs 11 vagysčių iš patalpų bei automobilių.

Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet Kaune, Sukilėlių pr., buvo bandyta pavogti automobilį „BMW“. Tuomet pareigūnams pavyko sulaikyti įtariamąjį, gimusį 1990 m., tačiau vien tuo tyrimas nesibaigė.

Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai kartu su Kauno apylinkės prokuratūros 3-iojo skyriaus prokurorais tęsė tyrimą ir, atlikę eilę ikiteisminio tyrimo veiksmų, nustatė, kad tas pat įtariamasis galimai įvykdė ir kitas vagystes: gruodžio mėnesį iš automobilių „VW Golf“ ir „Seat Toledo“ pavogtos magnetolos, šių metų sausį apvogtas automobilis „VW Polo“.

Taip pat nustatyta, kad tas pat vyras praėjusių metų gruodį galimai pavogė du dviračius, vieną iš jų Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai surado greičiau nei savininkas spėjo jo pasigesti.

Atliekant slaptus ikiteisminio tyrimo veiksmus, kovo mėnesio pradžioje pareigūnai Neries krantinės požeminiuose garažuose pastebėjo, kaip įtariamasis įsibrovęs į visureigį iš jo pagrobė įvairius daiktus. Netrukus policijos pareigūnai sulaikė vyrą. Naktį atliktos kratos metu pas įtariamąjį buvo rasta kituose nusikaltimuose galimai pagrobti įvairūs daiktai: sportinis krepšys, dulkių siurblys, magnetolos ir kiti daiktai. Tyrimo metu nustatyta, jog įtariamasis iš viso gali būti įvykdęs vienuolika nusikaltimų.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., už tai gresia laivės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Užfiksavus naują koronaviruso rekordą griežtesnės priemonės bus taikomos konkretiems miestams

Su židiniais siejama beveik 100 naujų koronaviruso atvejų: infekcija ir toliau plinta Kauno mokyklose

Koronavirusas muša rekordus: per parą Lietuvoje – 138 nauji susirgimai

Minimali alga kitąmet galėtų siekti 642 eurus

Autentiškos tavernos įkūrėjas: „Lankytojai čia priimami kaip svetingumu garsėjančiuose gruzinų namuose“ (foto)

Kauno senamiestyje užsidaro buvę populiarūs barai ir restoranai

Šiluma dar niekur nesitrauks, bet į šalį vis drąsiau žengs lietus

Kauno „Žalgiris“ išvykoje negailestingai sutriuškino šeimininkus

„X erdvės“ sezonas Kauno miesto muziejuje pradedamas su Junior A

Pasinaudoti kompensacija įsigyjant paspirtukus ar dviračius spėjo ne visi