„BMW“ bandęs pavogti vyras pakliuvo: policija išaiškino ir kitas jo vagystes – Kas vyksta Kaune

„BMW“ bandęs pavogti vyras pakliuvo: policija išaiškino ir kitas jo vagystes

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai nustatė asmenį, kuris įtariamas Kauno mieste galimai įvykdęs 11 vagysčių iš patalpų bei automobilių.

Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet Kaune, Sukilėlių pr., buvo bandyta pavogti automobilį „BMW“. Tuomet pareigūnams pavyko sulaikyti įtariamąjį, gimusį 1990 m., tačiau vien tuo tyrimas nesibaigė.

Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai kartu su Kauno apylinkės prokuratūros 3-iojo skyriaus prokurorais tęsė tyrimą ir, atlikę eilę ikiteisminio tyrimo veiksmų, nustatė, kad tas pat įtariamasis galimai įvykdė ir kitas vagystes: gruodžio mėnesį iš automobilių „VW Golf“ ir „Seat Toledo“ pavogtos magnetolos, šių metų sausį apvogtas automobilis „VW Polo“.

Taip pat nustatyta, kad tas pat vyras praėjusių metų gruodį galimai pavogė du dviračius, vieną iš jų Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai surado greičiau nei savininkas spėjo jo pasigesti.

Atliekant slaptus ikiteisminio tyrimo veiksmus, kovo mėnesio pradžioje pareigūnai Neries krantinės požeminiuose garažuose pastebėjo, kaip įtariamasis įsibrovęs į visureigį iš jo pagrobė įvairius daiktus. Netrukus policijos pareigūnai sulaikė vyrą. Naktį atliktos kratos metu pas įtariamąjį buvo rasta kituose nusikaltimuose galimai pagrobti įvairūs daiktai: sportinis krepšys, dulkių siurblys, magnetolos ir kiti daiktai. Tyrimo metu nustatyta, jog įtariamasis iš viso gali būti įvykdęs vienuolika nusikaltimų.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., už tai gresia laivės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.