Trijų automobilių susidūrimas Partizanų gatvėje: eismas persikėlė ant šaligatvių (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę dūžtančių automobilių trenksmas nuskambėjo Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių sankryžoje. Čia susidūrė trys transporto priemonės, kurių dvi užtvėrė Partizanų gatvę. Pilietiškų skaitytojų teigimu, maršruto nepanorusius keisti vairuotojus tai privertė „lipti“ ant šaligatvio taip jį gadinant.

Kaip sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintis pareigūnas, pranešimas apie avariją gautas 14.38 val. – Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių sankryžoje susidūrė trys automobiliai. Iš nuotraukų matyti, kad tai „Ford“, „Volvo“ ir „Toyota“ markių transporto priemonės.

Į įvykio vietą išvyko policijos pareigūnai, bet jeigu vairuotojams pavyks sutarti, kas kaltas, gali būti pildoma ir eismo įvykio deklaracija. Pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengta.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša, kad „Toyota“ ir „Volvo“ transporto priemonėms po smūgio užtvėrus abi Partizanų gatvės juostas, vairuotojai ėmė masiškai pažeisti taisykles apvažiuodami kliūtį šaligatviu ir šalia gatvės einančia veja.

Papildyta 16.23 val.

Intensyvus eismas visiškai tam neskirta kelio dalimi kai kuriems vairuotojams jau irgi baigėsi liūdnai. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informuoja, kad techninė avarija ką tik nutiko ir ant takelio – „Renault“ bumbtelėjo į „Toyota“ galą.

Du automobiliai susidūrė ir ant šaligatvio / Skaitytojos nuotr.

Dar kartą susisiekus su Kauno apskrities VPK budėtoju, šis pranešė, kad vairuotojai nusprendė pildyti eismo įvykio deklaracijas ir policijos paslaugų daugiau jiems neprireikė.

Sistemingas automobilių judėjimas šaligatviu bei veja pareigūnui buvo naujiena – jis patikino, kad sankryžą dar kartą patikrins policijos ekipažas.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasipuošęs Kauno senamiestis – virtinose dvelkia jaukumu (foto)

Mieste stoja eismas – automobiliai neatlaiko kelio dangos išbandymo

Zapyškyje įvyko mažas kalėdinis stebuklas

Kalėdinė dovana kauniečiams – nemokamas pabėgimo kambarys

Teismas leido iškeldinti Kauno mero įmonę iš Vilniaus centro – tikisi susitarti

Kaune atsidaryta pirmoji japoniškos mados rezidencija

„Megos“ stovėjimo aikštelės įrengtos neteisėtai, kas statė – neaišku

Kauniečiai valgė „išvalytą“ mėsą: bakterijų turinti už kyšius virsdavo švaria

Šiurpi naktis Eiguliuose – į ligoninę paguldytas stipriai sužalotas vaikinas

Skaitytojas: po nesėkmingo „drifto“ laukė policijos ir mamos