Trijų automobilių susidūrimas Partizanų gatvėje: eismas persikėlė ant šaligatvių (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Trijų automobilių susidūrimas Partizanų gatvėje: eismas persikėlė ant šaligatvių (papildyta)

Skaitytojų nuotr.

Antradienio popietę dūžtančių automobilių trenksmas nuskambėjo Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių sankryžoje. Čia susidūrė trys transporto priemonės, kurių dvi užtvėrė Partizanų gatvę. Pilietiškų skaitytojų teigimu, maršruto nepanorusius keisti vairuotojus tai privertė „lipti“ ant šaligatvio taip jį gadinant.

Kaip sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintis pareigūnas, pranešimas apie avariją gautas 14.38 val. – Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių sankryžoje susidūrė trys automobiliai. Iš nuotraukų matyti, kad tai „Ford“, „Volvo“ ir „Toyota“ markių transporto priemonės.

Į įvykio vietą išvyko policijos pareigūnai, bet jeigu vairuotojams pavyks sutarti, kas kaltas, gali būti pildoma ir eismo įvykio deklaracija. Pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengta.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša, kad „Toyota“ ir „Volvo“ transporto priemonėms po smūgio užtvėrus abi Partizanų gatvės juostas, vairuotojai ėmė masiškai pažeisti taisykles apvažiuodami kliūtį šaligatviu ir šalia gatvės einančia veja.

Papildyta 16.23 val.

Intensyvus eismas visiškai tam neskirta kelio dalimi kai kuriems vairuotojams jau irgi baigėsi liūdnai. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informuoja, kad techninė avarija ką tik nutiko ir ant takelio – „Renault“ bumbtelėjo į „Toyota“ galą.

Du automobiliai susidūrė ir ant šaligatvio / Skaitytojos nuotr.

Dar kartą susisiekus su Kauno apskrities VPK budėtoju, šis pranešė, kad vairuotojai nusprendė pildyti eismo įvykio deklaracijas ir policijos paslaugų daugiau jiems neprireikė.

Sistemingas automobilių judėjimas šaligatviu bei veja pareigūnui buvo naujiena – jis patikino, kad sankryžą dar kartą patikrins policijos ekipažas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.