Prasidėjo kauniečių šeimoms Kovo 11-osios proga padovanota kelionė į Lietuvos sostinę – Kas vyksta Kaune

Prasidėjo kauniečių šeimoms Kovo 11-osios proga padovanota kelionė į Lietuvos sostinę

R.Tenio nuotr.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena septynioms Kauno šeimoms prasidėjo džiaugsmingai. Ankstų sekmadienio rytą iš Kauno autobusų stoties į šventinę Kovo 11-osios ekskursiją po Lietuvos sostinę išvyko beveik pilnas autobusas. Jame – gausios ir globėjų šeimos, kurioms nemokamą išvyką drauge su partneriais LR Prezidentūra, Kauno miesto savivaldybe ir UAB „Kautra“, dovanoja portalas „Kas vyksta Kaune“.

Ekskursija skirta pažymėti Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną gausesnės, savo gyvenimu kitus įkvepiančios Kauno šeimos išvyko į šventinę ekskursiją sostinėje. Šeimos pirmiausiai atvyks į Valstybės pažinimo centrą, kur apsilankys parodoje „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“. Vėliau keliaus papietauti ir kelionę po Vinių tęs su gide Gabija Lunevičiūte. 35 ekskursijos dalyviai aplankys Signatarų namus, Aušros vartus, išgirs pasakojimus apie Gedimino pilį, Valdovų rūmus ir kitus svarbius valstybinius objektus. Pasivaikščiojimas pėsčiomis truks porą valandų.

Gražiausias išvykos akimirkas fiksuos „Kas vyksta Kaune“ fotografas Rokas Tenys, o įsimintinos dienos nuotraukų albumas po renginio bus padovanotas šeimoms.

​„Smagu, kad galime prisidėti prie šios prasmingos akcijos. Tikiu, kad vaikams ir kelionė autobusu taps naudinga ir linksma pramoga“, – sakė UAB „Kautra“ marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

„Kovo 11-oji labai svarbi mūsų valstybei šventė, šią dieną 1990 m. buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė. Kadangi valstybės pamatas yra šeima, kurioje formuojamos vertybės, būtent šeimas, kurioms dėl didelio vaikų skaičiaus finansiškai brangu ar sudėtinga aplankyti valstybės sostinę, nusprendėme šįkart pradžiuginti. Šios gausios šeimos, taip pat globėjai nusipelno didžiulės pagarbos – mažųjų valstybės piliečių auginimas ir ugdymas yra sunkus bei atsakingas darbas. Tikiu, kad ekskursija dar labiau sustiprins jų pilietiškumą. Džiugu, kad prie portalo idėjos įgyvendinimo prisidėjo partneriai, juk ne kiekvienas turime galimybę pamatyti Vasario 16-osios akto originalą ar susipažinti su Lietuva Valstybės pažinimo centre“, – pasakojo idėjos autorius, portalo „Kas vyksta Kaune“ vadovas ir įkūrėjas Vaidas Pilkauskas.

Pilnas autobusas keleivių, kuriuos veža UAB „Kautra“, buvo surinktas per mažiau nei parą, žinia apie ieškomus dalyvius buvo paskelbta socialiniame tinkle Facebook, dalyvauti siūlyta portalo „Kas vyksta Kaune“ anksčiau kalbintoms gausioms, savo gyvenimo pavyzdžiu kitus įkvepiančioms šeimoms, taip pat dalyvių ieškota kreipiantis į visuomenines organizacijas, viena jų – „Aušta“. Papildomai paskelbus apie likusias laisvas vietas – jų neliko akimirksniu.

Gausių ar globėjų auginamų šeimų šventinės Kovo 11-osios išvykos į Lietuvos sostinę partneriai: bendrovė „Kautra“, Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos Respublikos Prezidentūra. Akciją įgyvendina portalas „Kas vyksta Kaune“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.