Tęsia kauniečių pamėgtų kavinių istoriją: „Happspace Banke“ – jau trečia – Kas vyksta Kaune

Tęsia kauniečių pamėgtų kavinių istoriją: „Happspace Banke“ – jau trečia

R. Tenio nuotr.

Kovo 8-osios vakarą, kai gatvės skendo tulpėse ir oras kvepėjo pavasariu, kauniečiams savo duris plačiai atvėrė kavinė-baras „Holas“. Nuo šiol pirmajame „Happspace Bankas“ aukšte įsikūrusi kavinė suburs gero maisto ir jaukios atmosferos mylėtojus bei leis kasdien jausti pavasarį, nesvarbu, koks oras bus už lango.

Kauniečiams jau puikiai pažįstamos, už kavinės „Kultūra“ bei baro „Kamerinis“ vairų stovinčios seserys Nomeda ir Beata Kondratenkaitės bei virtuvės šefas Danas Stabačinskas leidžiasi į dar vieną kūrybinį nuotykį, kurio, tiesa, net neplanavo. Tačiau ne veltui yra sakoma, jog geriausi dalykai nutinka tuomet, kai to mažiausiai tikiesi.

Aplinka surado įkūrėjus

Pasiteiravus, kaip kilo idėja atsikraustyti į „Happspace“ patalpas, pašnekovai tik šypteli – idėjos nebuvo. „Kai šiose patalpose kūrėsi bendradarbystės centras, iš kolektyvo sulaukėme pasiūlymo prisijungti prie atgyjančio pastato. Pamatėme patalpas ir supratome, kad tikrai norime čia veikti, nors po „Kamerinio“ atidarymo kalbėjome, jog bent kelerius metus naujų projektų nesiimsime“ – pasakoja „Holo“ įkūrėjai.

Kavinės/baro idėja tapo kūnu per mažiau negu metus. Nors iš pradžių norėta, jog „Holas“ duris atvertų kartu su „Happspace“ (2017-ųjų rudenį), planus teko atidėti – viską užbaigti ir pradėti darbą pilnu pajėgumu buvo galima tik antroje šių metų vasario pusėje.

Vieta, pulsuojanti jaunatviškumu

Seserys verslininkės pastebėjo, jog „Holas“ nuo kitų dviejų moterų valdomų įstaigų stipriai skiriasi ir bendra atmosfera – „Happspace“ erdvėse įsikūrę daug jaunų ir bendruomeniškų kolektyvų, o tai, anot įkūrėjų, aplinką pripildo jaunatviškos energijos. „Kitos dvi mūsų vietos yra įkurtos visai kitokioje aplinkoje. Tai nėra blogai, mes nuoširdžiai mėgaujamės darbu visur, bet visuomet smagu patekti ir į naują aplinką,“ – pasakoja B. Kondratenkaitė.

Interjeras taip pat pritaikytas prie bendros pastato energijos ir stilistikos – išsaugoti senojo pastato elementai, kaip mūrinės raudonų plytų sienos, dera su modernistiniais sprendimais bei minimalistiniu interjeru. Įkūrėjos taip pat pastebi, jog kitaip joms tiesiog nepavyksta – kiekviena vieta, kurioje teko dirbti, turi skirtingus kūrybinius elementus, todėl „Kultūra“, „Kamerinis“ ir „Holas“, nors ir yra panašūs, tačiau kavinių tinklo įspūdžio tikrai nesukuria.

Jaunyste „Hole“ pulsuoja ir kuriama atmosfera – netradiciškai įrengtas baras, leidžiantis svečiams pasijusti kaip namuose, malonus ir energingas „Holo“ lankytojus pasitinkantis kolektyvas bei nuotaikinga muzika leidžia pamiršti laiko tėkmę ir kviečia sugrįžti dar ir dar kartą.

Virtuvėje netrūks staigmenų

„Holas“ nuo kitų seserų įkurtų vietų skirsis ir maisto asortimentu. Nors, kaip teigia virtuvės šefas D. Stabačinskas, pagrindiniame meniu ir dominuos meksikietiškos virtuvės šedevrai, meniu tikrai keisis ir jame netruks įvairiausių patiekalų. „Neseniai aplankiau Vietnamą, tai nereikėtų nustebti, jeigu greitai meniu atsiras ir šios šalies virtuvės patiekalų,“ – su šypsena pasakoja šefas.

Taip pat kavinė siūlo pusryčius ir dienos pietus. Ypač patrauklus, anot įkūrėjų, bus dienos pietų asortimentas – patiekalai keisis tikrai dažnai ir nesikartos dažniau negu mėnesį: „Teikiant tą patį maistą, jis labai greitai atsibosta, tad galime pažadėti, jog mūsų maistas kiekvieną kartą apsilankius bus vis kitoks.“

Dienos pietų meniu sudaro sriuba ir kelių rūšių karštieji patiekalai. Kavinė visuomet pasiruošusi pateikti ir vegetarams pritaikytas populiarių patiekalų variacijas.

Laisvės alėjoje 84B įsikūręs „Holas“ lankytojų laukia pirmadieniais-šeštadieniais nuo 9 val. Visas detales apie darbo laiką ir dienos meniu galite rasti „Holo“ „Facebook“ paskyroje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.