Nemokama kelionė ir šventinė programa Vilniuje Kovo 11-osios proga – „Kas vyksta Kaune“ ir partnerių dovana | Kas vyksta Kaune

Nemokama kelionė ir šventinė programa Vilniuje Kovo 11-osios proga – „Kas vyksta Kaune“ ir partnerių dovana

R. Tenio nuotr.

Kovo 11 d. būrys gausesnių, įkvepiančių Kauno šeimų vyks į šventinę ekskursiją sostinėje. Pradžiuginti jas sumanė portalas „Kas vyksta Kaune” su partneriais. 

Šeimos keliaus į Valstybės pažinimo centrą, Signatarų namus ir su gide Gabija Lunevičiūte apžiūrės Vilniaus senamiestį, visi kartu pietaus.

„Džiaugiamės, kad mūsų idėją sutiko palaikyti ir prisidėti prie jos įgyvendinimo mūsų partneriai, kurių dėka galime padovanoti daugiavaikėms ir budinčių globėjų šeimoms nemokamą ekskursiją į sostinę, kur bus švenčiamos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinės. Juk ne kiekvienas turime galimybę pamatyti Vasario 16-osios akto originalą ar susipažinti su Lietuva Valstybės pažinimo centre“, – pasakojo idėjos autorius, portalo „Kas vyksta Kaune“ vadovas ir įkūrėjas Vaidas Pilkauskas.

Pilnas autobusas keleivių, kuriuos veš UAB „Kautra“, buvo surinktas per mažiau nei parą, tad registracija į šią akciją jau stabdoma.

Prie šventinės akcijos prisideda susisiekimo bendrovė „Kautra“ bei Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija. Akciją įgyvendina portalas „Kas vyksta Kaune“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA