Įspėja: penktadienį prie „Žalgirio“ arenos gali formuotis neįprastai didelės spūstys

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau šį savaitgalį (kovo 9-11 dienomis) Nemuno saloje, prie Kauno „Žalgirio“ arenos, įvyks viena masiškiausių ir populiariausių Kauno miesto švenčių – „Kazimiero mugė“. Sutapus renginiui su „Eurolygos“ rungtynėmis, arenos atstovai įspėja, kad eismas bus apkrautas smarkiai nei įprasta.

Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos 18-ą kartą organizuojamas renginys antrus metus iš eilės įsikurs prie „Žalgirio“ arenos, sutrauks būrį miestiečių bei miesto svečių, todėl tomis pačiomis dienomis vykstančių renginių lankytojai (net ir tie, kurie turi parkavimo leidimus), skatinami į areną atvykti viešuoju transportu arba naudojantis pavežėjimo paslaugomis. Tai geriausias ir bene vienintelis būdas pasiekti renginį išvengus spūsčių ir nepajutus automobilio parkavimo problemos Kauno miesto centre.

Tai ypač svarbu „Žalgirio“ sirgaliams – kovo 9 dieną, penktadienį, Kaune svečiuosis Eurolygos čempionai Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai. Į šį mačą jau išparduoti visi bilietai, todėl žiūrovai skatinami ne tik automobilį palikti namuose, bet ir į areną rinktis anksčiau. Kitų miestų gyventojai parkavimo problemų gali išvengti vykdami į „Žalgirio“ areną „Žalgirio“ ekspresais.

Pavežėjimo paslaugą teikianti bendrovė „Taxify“ su kodu ZALGIRIOARENA garantuoja nemokamą ir saugią pirmąją kelionę iki „Žalgirio“ arenos ar iš jos. Po arenos renginių taip pat kursuoja ir specialūs ŽA raidėmis pažymėti autobusai. Tiesa, šį kartą jie lankytojų lauks ne įprastose vietose Nemuno saloje, o Karaliaus Mindaugo prospekte.

Pirmajame arenos aukšte bus galima išbandyti nemokamas virtualios realybės pramogas ar pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis, trečiojo aukšto lankytojų lauks foto siena bei nemokamai spausdinamos nuotraukos iš „Instagram“ profilio, o 18.30-19.30 val. skelbiama „Laimės valanda“ visuose arenos baruose!

Rungtynių pramogų schema / Žalgiris.lt nuotr.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Valstybė už 17 mln. eurų mokys dirbtinį intelektą lietuvių kalbos

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

A. Kubilius ir R. Karbauskis kibo vienas kitam į atlapus dėl karantino

Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais

Nuo pirmadienio - atnaujinta tvarka parduotuvėse, paslaugų ir laisvalaikio vietose

Saviizoliacijos reikalavimą įmanoma apeiti, bet už tai gresia baudžiamoji atsakomybė

Svarbu: Kauno rajone keisis nekilnojamojo turto mokesčiai

Vėl leidžiama rengti asmenines šventes ir kai kurias sporto varžybas

Visoje Lietuvoje vyksiantis koncertas patraukė rinkimų komisijos dėmesį

Kauno pilies žiede prisiskraidęs vairuotojas dėjo į kojas