Judrioje sankryžoje pakeitus šviesoforą, vairuotojų kantrybei mestas naujas iššūkis – Kas vyksta Kaune

Judrioje sankryžoje pakeitus šviesoforą, vairuotojų kantrybei mestas naujas iššūkis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kaune vis daugiau naujų šviesoforų, o su geriau matomais signalais – ir eismo tvarkos sankryžose pakeitimų. Visgi, kauniečių manymu, ne visi pakeitimai yra efektyvūs. „Kas vyksta Kaune“ pasiekė informacija, kad sumontavus naują įrenginį Savanorių prospekte, kitose gatvėse itin išaugo spūstys.

„Aukštaičių gatvės ir Savanorių prospekto sankryžoje yra pastatyti nauji šviesoforai, pakoreguotas judėjimas. Seniau tiek nuo Zanavykų turgaus (Žaliakalnio Turgavietės – „Kas vyksta Kaune“), tiek nuo futbolo maniežo pusės atvažiuojantys automobiliai galėdavo judėti vienu metu užsidegus žaliai – taip sankryžoje judama buvo greičiau, tačiau gan avaringa“, – pastebėjo Mantas.

Dabar, jo žiniomis, galima važiuoti tik atskirai. Papildomai laiko suteikta pėstiesiems, o pravažiavimo laikas nuo maniežo pusės (K. Petrausko gatvės – „Kas vyksta Kaune“) labai sutrumpintas.

Anot vyro, pravažiuoja daugiausia 2-3 automobiliai ir žalias signalas vėl užsidega tik po kokių 5-8 minučių. Spūstys ypač formuojasi piko metu – Manto teigimu, nutįsta iki pat K. Petrausko g.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras portalui sakė, kad šioje sankryžoje eismo valdymo tvarka pakeista įgyvendinus šviesoforo rekonstrukcijos sankryžoje projektą.

„Žalio signalo fazės iš Aukštaičių g. ir Zanavykų g. trukmė nustatyta vadovaujantis techniniu projektu. Šiuo metu atliekami šviesoforinės sankryžos derinimo darbai. Praėjusio penktadienio popietę prailgintas žalio signalo laikas transporto priemonėms, atvažiuojančioms Aukštaičių ir Zanavykų gatvėmis“, – teigė P. Keras.

Šiuo metu sankryža stebima. P. Keras tikino, kad savaitgalį tikrinant srautus, kai Zanavykų gatve nuo turgaus srautas didžiausias, spūsčių nenustatyta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.