Į gaisrą skubėję ugniagesiai Šilainiuose pateko į avariją

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę išskubėjęs į gaisrą, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) ekipažas jo taip ir nepasiekė – ugniagesiai patys pateko į nelaimę. Žemaičių plento ir Baltijos bei Linkuvos gatvių sankryžoje autocisterna susidūrė su lengvąja transporto priemone.

Kaip sakė Kauno apskrities PGV Operacinio vadovavimo skyriaus budintis specialistas, važiuodama gesinti gaisro Sukilėlių prospekte, į avariją Žemaičių plento ir Baltijos gatvės sankryžoje pateko 5-osios (Šilainių) ugniagesių-gelbėtojų komandos brigada.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, ugniagesiai važiavo įjungę visus įspėjamuosius signalus. Jiems iš pirmos Žemaičių plento juostos įvažiuojant į sankryžą, tuo pačiu metu degant žaliam šviesoforo signalui kairėn į Baltijos gatvę suko automobilis „Volvo“ ir transporto priemonės susidūrė.

Pašnekovas patikino, kad eismo dalyviai susidūrimo metu nenukentėjo, tik apgadinti automobiliai. Avarija techninė – bus pildoma eismo įvykio deklaracija.

Ugniagesiai važiavo su įjungtais švyturėliais ir sirenomis, tačiau Kauno apskrities PGV specialistas pripažino, kad šioje situacijoje kaltas liko būtent gelbėtojų ekipažas, kadangi kirto sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui.

Tuo tarpu pranešimas apie gaisrą Sukilėlių prospekte gautas apie 17 val. – ugnis įsiplieskė apleisto, negyvenamo namo palėpėje. Į įvykio vietą suvažiavo penkios autocisternos ir štabo automobilis.

Gaisras kilo apleistame Sukilėlių pr. name / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Apie 17.40 val. gaisras buvo likviduotas, atliekami baigiamieji darbai. Pastatui padaryti nuostoliai minimalūs, o žmonės nenukentėjo. Gaisro priežastis nustatinėjama.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Matijošaitis Kauno „Žalgirio“ sirgalių iš arenos išvaryti neplanuoja

Kaune prasideda dizaino įvykis: pristatys, kaip atrodys miestai po 30 metų

Į duobę po pertraukos smigęs „Žalgiris“ patyrė pirmą Eurolygos pralaimėjimą

VMI laukia kauniečių mokesčių: priskaičiuota 5,4 mln. eurų

„Swedbank“ siūlo prie banko jungtis naudojant piršto antspaudą ar veido atpažinimą

Augant koronaviruso sergančiųjų skaičiui gali mažėti medikų teikiamų paslaugų

A. Monkevičius: koronaviruso plitimas mokymo įstaigose kelia nerimą

Svarbi žinia Kauno rajonui: dalis gyventojų liks be vandens

Nenorintiems registruotis baruose – baudos iki 1500 eurų

A. Veryga nepatenkintas „Žalgirio“ rungtynėmis: nusipirkus bilietą galima ir neiti