Metų kauniete siekianti tapti Inga Budrienė bando laimėti Facebook pagalba

Delfi.lt/O. Gurevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio popietę feisbuke ėmė plisti Ingos Budrienės draugams siųsta žinutė. Moteris prašė feisbuko draugų palaikyti ją Metų kaunietės rinkimuose. Tiesa, kiek neįprastu būdu.

Žinutėje rašoma, kad Inga Budrienė nusprendė išsiaiškinti, ar jos feisbuko draugai yra tikrai draugai. Moteris prašo prabalsuoti už ją Metų kaunietės rinkimuose ir jai atsiųsti balsavimo įrodymą. Kitu atveju ji teigia ištrinsianti žinutės gavėją iš feisbuko draugų sąrašo.

DELFI susisiekus su Inga, ši patikino, kad tikrai siuntė tokias žinutes, tačiau tam esą turi svarią priežastį.

„Nesiekiu surinkti daug balsų, bet turiu daug draugų feisbuke. Tikriems draugams jokiu būdu jų (žinučių) nesiunčiu, tik tiems žmonėms, kurie „ant klaustuko“, kad pasitvirtinčiau, – DELFI pasakojo Inga. – Siunčiau tiems, kurie siuntinėja piešinėlius, širdutes, tokias žinutes. Nedaug ir išsiunčiau.“

Ingos nuomone, daug žmonių prašosi į draugus feisbuke dėl visiškai neaiškių priežasčių, o ji tik norėjo ištrinti tuos, kurių išties nepažįsta, pasilikti tik draugus. Negana to, draugų tiek daug, kad ji nebegali priimti naujų.

„Prašymų draugauti per dieną gaunu po kelis šimtus. Paskui tie draugai taip ir daro“, – apie paviešintą žinutę kalbėjo I. Budrienė.

„Turi draugai palaikyti, tam ir yra draugai, – teigė Inga, pretenduojanti tapti Metų kauniete. – O kad kažkoks prašymas prabalsuoti vadinamas kažkokiu šantažu. Žinote, tai normalus draugiškas prašymas draugams.“

Moters teigimu, ji taip nesiekia surinkti kuo daugiau balsų internetiniame Metų kaunietės balsavime. Esą tų balsų ten jau pakankamai. Inga Budrienė – viena iš šešių pretendenčių, ketinančių šįmet pelnyti šį titulą.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

87 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota

Pradėtos naujo rinktinės trenerio paieškos: susitiko su pirmu kandidatu

Kaune į kojas dėjęs nusikaltėlis vis dar laisvėje, Kalėjimų departamentas ramina gyventojus

Su aplinkosaugininkais jėgas suvieniję pareigūnai ėmėsi Kauno vairuotojų