Naujovė Kaune – sushi buritai meta iššūkį kebabams – Kas vyksta Kaune

Naujovė Kaune – sushi buritai meta iššūkį kebabams

Organizatorių nuotr.

Kaune duris atvėrė sparčiai populiarėjanti greito maisto vieta, viliojanti klientus Lietuvos rinkoje nematyta, visiškai šviežia naujiena – sushi buritais. Šalia „Hyper Maxima“ prekybos centro įsikūrusio „Bazooka“ greito maisto restorano komanda neslepia ambicijų naujuoju patiekalu nurungti lietuvių pamėgtus kebabus, nes sushi buritai – ne tik skanesnis, bet ir sveikesnis pasirinkimas skubantiems.

„Bazooka“ – pirmasis restoranas Baltijos šalyse, siūlantis išbandyti originalaus skonio, skirtingų rūšių sushi buritų. Bazooka šūkis „Fit and strong – all day long“, atspindi sushi buritų pradininkų filosofiją. Mat sushi buritai – naujiena skirta taupantiems laiką, tačiau teikiančiai svarbą sveikai gyvensenai. Šį neįprastą patiekalą kviečiami paragauti ne tik tradicinių sushių mylėtojai, bet ir tie, kurie tiesiog domisi kulinarinėmis naujovėmis bei vertina įvairių kultūrų virtuvių sintezę.

Greitai pagaminamas, šviežias, patogus išsinešti – būtent tokie epitetai nuspalvina sushi buritų esmę. Konservatyvesnių pažiūrų žmonėms šis patiekalas sukėlė šoką, tačiau gana greitai pelnė Amerikos ir Europos jaunimo pripažinimą. Žaibišką populiarumą sushi buritams lėmė įspūdingos proporcijos, kurių fiksavimas tapo tikra jaunų žmonių atrakcija socialiniuose tinkluose.

Pagrindinė „Bazooka“ gaminamų sushi buritų misija yra ne įtikti, o nustebinti savo skoniu. Skirtingai, nei vis dar Kaune populiarus kebabas, šis ekstravagantiškas valgis yra geras sprendimas ieškantiems „aukso vidurio“ – pavalgysite ne tik greitai ir skaniai, bet ir sveikai.

„Lietuvoje vis dar nėra greito maisto formos, kuri nesikirstų su sveikos gyvensenos principais ir neleistų tavo ilgoms valandoms praleistoms sporto salėje nueiti veltui. O mes siūlome sprendimą, kuris ne tik greitas, bet ir sveikas!“ – tvirtina „Bazooka“ kolektyvas.

Daugiau informacijos čia. Telefonas užsakymams 8608 46636

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.