„Scooter“ šviesų ir muzikos šou sprogimas Kaune – Kas vyksta Kaune

„Scooter“ šviesų ir muzikos šou sprogimas Kaune

delfi.lt 2018/03/03 22:09
DELFI nuotr.

Po metų pertraukos į Lietuvą sugrįžo legendinė vokiečių techno muzikos grupė „Scooter“. Šeštadienį Kaune griaudi pasaulinio grupės koncertinio turo „Wild & Wicked“ hitai.

Kol pats šokių muzikos genijus Hansas Peteris Geerdesas, žinomas sceniniu pseudonimu H. P. Baxxter arba tiesiog Scooter, ruošiasi savo grandioziniam pasirodymui, scenoje jį „apšildo“ šokių ikonomis vadinami „Brooklyn Bounce“, Vokietijos techno muzikos projektas „U96“ ir europietiškojo repo pionierius Nana.

Jau nuo pirmųjų koncerto akimirkų publiką stebina lazerių ir šviesų šou, kurį sukuria scenoje įrengti rombo formos LED ekranai. Pirmieji ant scenos pasirodo „U69” grupės nariai, vilkintys slidininko kostiumais. Pasirodymas prasideda „Love Has No Color“ dainos miksuote.

Netrukus sceną papuošia šokėjos. Diskotekinės muzikos ritmu šokančios merginos audrina vyriškos lyties atstovus.

Nuo veido nusiėmę kaukes, „U69” nariai pasisveikina su susirinkusiaisiais bei toliau tęsia savo pasirodymą. Pirmose eilėse stovintys techno muzikos fanai ritmingai ploja ir kilnoja rankas į orą.

Po šiokios tokios šių laikų elektroninės muzikos dozės ant scenos žengia kviestinė viešnia iš JAV Terri Elaine Bjerre su daina „Feels Like Forever“. Atrodo, kad sugrįžimas į 90-uosius įvyko.

Skardžiabalsė atlikėja kaip reikiant įaudrina publiką. „Its My Love Religion“ jau galima girdėti ir salėje.

Desertui „U69” pasilieka garsiausią savo hitą – „Das Boot”, kuris skamba kiek kitaip, nei 90-ųjų muzikos gerbėjai yra įpratę girdėti.

Po trumpos pertraukėlės ant scenos startuoja „Brooklyn Bounce“, kurie, atrodo, taupytis nesiruošia. Galinga klubinės muzikos banga drebina arenos stogą.

„Lietuva, pradedam vakarėlį, garsiau, stipriau, greičiau“, – šaukia grupės lyderis Dennisas Bohnas.

D. Bohnas yra pagarsėjęs savo „firminiu“ šokėjos pakėlimu į orą. Raumenų kalnas tokios progos nepraleidžia ir Kaune. Dainos „Lets Go Crazy“ metu smulkutė mergina kyla į orą.

T-Bone pravardę turintis Dennisas ir toliau stebina savo pasirodymais. Šį kartą atlikėjo rankose degantys fakelai. Elektroninės muzikos koncertas kartu tampa ir ugnies rijikų šou. Baigę savo siautėjimą „Brooklyn Bounce“ nariai nuo scenos palydimi gausiomis ovacijomis.

Trečiasis „apšildyti“ „Scooter“ pasirodo reperis Nana. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuojantis atlikėjas saldžiažodžiauja.

„Man teko koncertuoti Rygoje ir Taline, bet tikiuosi, kad Kaunas bus garsesnis, nei abu šie miestai kartu sudėjus“, – į publiką kreipiasi Nana bei pradeda savo pirmąjį savo hitą.

Kartu su reperiu scenoje ir egzotiško grožio atlikėja Christine De Eusebio. Švelnus dainininkės balsas puikiai akomponuoja hip-hopo veteranui.

Užgrojus dainai „Lonely“ arenoje stovintys žmonės kyla iš savo vietų, vieningai linguoja rankomis ir šoka.

„Prieš palikdami jus norime pasakyti kai ką iš savo širdies, jūs geresni ne tik už Rygą ir Taliną, bet ir Maskvą“, – sako Nana.

Dar neprasidėjus pagrindiniai koncerto daliai, arenos koridoriuose galima girdėti garsius „How Much is the Fish“ ir kitas „Scooter“ dainų fragmentus traukiančius fanus.

Apie koncertuojančias grupes

„Brooklyn Bounce“ per pastaruosius 12 metų tapo viena įtakingiausių ir sėkmingiausių trance ir techno grupių pasaulyje. Kolektyvas pardavė 2,5 milijono singlų ir išleido 8 albumus.

Užkariavę šokių aikšteles tokiais muzikos hitais, kaip „Get Ready To Bounce“, „The Real Base“, „Progressive Attack“, „Club Bizzare“ ir daugeliu kitų, scenoje kolektyvas „Brooklyn Bounce“ išsiskiria ne tik savo muzika, bet ir mistiškais šou, kurie nepalieka abejingų.

Vokietijos techno muzikos projektas „U96“ išgarsėjo 1991 metais su vienu garsiausių muzikos hitų „Das Boot“. Po įspūdingos debiutinio singlo sėkmės grupė toliau tęsė veiklą leisdami tokius hitus kaip „Love Sees No Colour“, „Night in Motion“, „Love Religion“.

Reperis Nana, kuris devintajame dešimtmetyje tiesiog okupavo grojamiausių kūrinių topus. Turbūt būtų sunku rasti bent vieną devintajame dešimtmetyje augusį šokių muzikos gerbėją, kuris nežino tokių kūrinių kaip „Lonely“, „Dreams“, Let It Rain“, „Remember The Time“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.