Kaune duris atvėrė ilgametę patirtį turinti klinika ODA – atidarymo vakaras dedikuotas natūraliam moters grožiui – Kas vyksta Kaune

Kaune duris atvėrė ilgametę patirtį turinti klinika ODA – atidarymo vakaras dedikuotas natūraliam moters grožiui

Organizatorių nuotr.

Pačią pirmąją kalendorinę pavasario dieną ODA šventė jau antrosios savo klinikos atidarymą, tik šį kartą klinika duris atvėrė Kaune, žaliojo pastato filosofija besivadovaujančiame verslo centre „Kauno dokas“. Estetika persmelkto vakaro metu visas dėmesys buvo skiriamas natūraliam ir sveikam moters grožiui. Susirinkę svečiai turėjo galimybę apžiūrėti naująsias klinikos erdves, išvysti specialiai vienam vakarui eksponuojamą Dainiaus Ščiukos fotografijų parodą „NATURAL WOMEN“ bei išbandyti veido odos analizes.

Pasveikinti klinikos šeimininkų atvyko plastikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas, L’Officiel Mada vyr. redaktorė Jurgita Garbaravičienė, Supermodels agentūros vadovė Jurgita Kiguolė, modelis Rasa Čiūnė, juvelyrikos kūrėja Natalija Martinavičienė bei daugelis kitų garbių svečių.

„Naują ODA Kliniką Kaune atveriame paskatinti jau kurį laiką jausto klientų poreikio šiame regione. Džiaugiamės čia subūrę stiprią profesionalų komandą ir galėdami savo turima patirtimi ir metodais padėti dar platesniam moterų ratui jaustis gerai savo odoje“,- atidarymo metu sakė ODA įkūrėja ir vadovė Irena Jokšienė.

Naujosios klinikos interjere vyrauja santūri spalvinė gama, kurioje dominuoja šilto atspalvio pilki tonai, švari balta, šilta natūralaus ąžuolo faneruotės tekstūra ir sodrūs mėlyni akcentai – visa tai sukuria harmoningą visumą. Interjere naudojamos atsikartojančios švarios geometrinės formos – linija ir apskritimas. Apskritimas laikomas tobula forma, įkūnija vientisumą ir harmoniją, o vertikali linija – energijos, kūrybos, intelektualumo simbolis.

ODA klinikos siekis – padėti atstatyti asmeninį fiziologinį sveikos odos ritmą ir skatinti klientų pasitikėjimą savo natūraliu grožiu. Kiekvieno kliento odai bus taikomas individualus dėmesys – saugoma jo vizitų ir naudotų priemonių istorija, stebimas odos būklės pokytis, vykdoma odos analizė, leidžianti sudaryti individualių procedūrų tinklelį ir pritaikyti individualiai parinktas ODA priemones. Visa procedūrų metu naudojama ODA kosmetika yra sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Kliniką turėtų pamilti aktyvios miesto moterys, kurios brangina savo laiką, tačiau pirmenybę teikią kokybiškoms grožio paslaugoms. Klinika yra patogi, nes čia viskas vienoje vietoje: manikiūras, pedikiūras, veido procedūros, veido masažai, antakių ir blakstienų priežiūra, depiliacijos, ilgalaikis kontūrinis makiažas, ODA kosmetikos parduotuvė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.