Dar vienas Kauno vicemeras netrukus sūpuos pirmagimį – Kas vyksta Kaune

Dar vienas Kauno vicemeras netrukus sūpuos pirmagimį

Asmeninio archyvo / „Facebook“ nuotr.

Kauno miesto mero komandos narių gyvenime – džiugios naujienos. Prieš keletą dienų apie šeimos pagausėjimą pranešė miesto vicemeras Povilas Mačiulis, o pirmąją pavasario dieną geromis žiniomis socialiniame tinkle pasidalino ir vicemero Simono Kairio išrinktoji Deimantė Liubinaitė. Sužadėtiniai laukia netrukus pasaulį išvysiančio vaikelio.

Prie nuotraukos, kurioje matomi jiedu su vicemeru S. Kairiu laikantys vaikiškų drabužėlių derinio detales su užrašais „I love mum“ (aut. past. „Myliu mamą“) ir „I love dad“ (aut. past. „Myliu tėtį“), D. Liubinaitė užrašė: „Tas nepakartojamas jausmas“.

D. Liubinaitė ir S. Kairys / Asmeninio archyvo nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai susisiekė su šeimos pagausėjimo laukiančiais sužadėtiniais. „Mažo stebuklo sulauksime jau pavasarį, balandžio mėnesį. Vaikelis pasaulį turėtų išvysti per Simono gimtadienį, bet niekada negali tiksliai žinoti. Esame labai laimingi“, – šyptelėjo D. Liubinaitė.

„Gyvenimo tempas didžiulis, vaiko laukimas viską tarsi pristabdo, leidžia suprasti, kas reikšminga, o kas ne, kas daro tave laimingu, o kas tiesiog leidžiančiu dienas“, – kalbėjo S. Kairys.

Paklausta apie kūdikio lytį pora išliko paslaptinga. Tačiau prasitarė, jog tiek mergaitei, tiek berniukui jau yra išrinkę galimus vardų variantus.

„Jei į pasaulį pasibels dukra – galvojame ją pavadinti Amelijos arba Patricijos vardu. Jei sūnus, – tikrai bus Leonas. Pastarasis vardas patiko abiems ir manome, jog vaikeliui puikiai tiktų“, – kalbėjo D. Liubinaitė ir S. Kairys.

Pasak jų, būsimojo kūdikio kambarys taip pat jau beveik baigtas įrengti, o kraitelio ruošime liko vos kelios smulkmenos.

Atėjus lemtingai dienai sužadėtiniai sako, jog tinkamiausia vieta pirmagimiui išvysti pasaulį būtų Krikščioniškieji gimdymo namai arba Kauno klinikos.

Primename, kad S. Kairys savo išrinktajai D. Liubinaitei pasipiršo 2017 metų rudenį. Savo ranką ir širdį vicemeras pasiūlė per 25-ąjį mylimosios gimtadienį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.