Kodėl vilniečiai kostiumų važiuoja į Kauną? – Kas vyksta Kaune

Kodėl vilniečiai kostiumų važiuoja į Kauną?

Laikinoji sostinė, būsima Europos kultūros sostinė, o gal Lietuvos kostiumų sostinė? Toks naujas Kauno epitetas gali šauti į galvą apsilankius vyriškų drabužių parduotuvėje „Gentlemen’s Concept“ Kaune, kur vis dažniau susitinka ne vienas žinomas ne tik Kauno, bet ir Vilniaus ar visos Lietuvos veidas. Kodėl džentelmenų keliai susikerta būtent mūsų mieste bei kas naujo siūloma kostiumų rinkoje?

Elegantiška nebėra tik juoda ir balta

Skaisti raudona, intensyvi mėlyna ar smaragdinė žalia, įvairūs raštai, tekstūros ir originalūs pamušalai – daugelis kostiumų parduotuvėje „Gentlemen’s Concept“ atrodo ypač išskirtinai. Pasak parduotuvės atstovų, būtent tai labiausiai ir traukia lietuvius, kurie pagaliau pajautė poreikį nustebinti, išsiskirti bei šventinę nuotaiką kurti ir savo apranga.

Ignas Barysas / Organizatorių nuotr.

„Patys pirmieji kitokius kostiumus ėmė rinktis pramogų pasaulio atstovai, kurie labiausiai domisi tendencijomis ir, žinoma, labiausiai rūpinasi savo įvaizdžiu. Todėl vieni dažniausių parduotuvės lankytojų – muzikantai, renginių vedėjai ar kiti žinomi veidai. Pastebėjome, kad net per M.A.M.A ne vienas nuotraukose užfiksuotas „stileiva“ pasipuošęs mūsų kostiumais“. Ir tikrai: panaršius parduotuvės socialiniuose tinkluose galima užtikti akimirkų, kaip į šventę ruošiasi ne viena žvaigždė: pavyzdžiui, atlikėjas Martynas Kavaliauskas, kuris yra jau ir nuolatinis „Gentlemen’s Concept“ klientas.

M. Kavaliauskas / Organizatorių nuotr.

„Parduotuvė pritraukia išskirtinius žmones, todėl, kad siūlo išskirtinius modelius, ko vis dar taip trūksta Lietuvos rinkoje“, – pastebi parduotuvės lankytojai.

Populiariausi – tamsiai raudoni

„Gentlemen’s Concept“ šiuo metu populiariausia kostiumų spalva yra tamsiai raudona ar tamsiai vyšninė, daugelio vadinama tiesiog „bordo“. Ši spalva ilgą laiką išlieka madinga ne tik aprangoje, bet ir švenčių dekore. „Tačiau neišskirtume nei vieno varianto – štai ateina vyrukas ir perka ryškiai žalią smokingą savo vestuvėms. Ir tikrai atrodo nerealiai!“, – pasakoja kostiumų karalystės puoselėtojai. Prie kostiumų vyrai vietoje gali išsirinkti ir batus, o patikusį kaklaraištį ar varlytę įvairiomis progomis gauti net dovanų.

Dažniausiai išrenka žmonos ir draugės

Drąsesnius vyrų pasirinkimus lemia ir antrųjų pusių įtaka: apsilankius parduotuvėje sutinkame ne vieną porelę. „Merginos žino, kas dabar yra madinga“, – šypsosi vieno iš džentelmenų mylimoji rinkdama kostiumą artėjančiai šventei. „Būna ir taip, kad moteris ar mergina iš pradžių užsuka net viena, nužiūri jai patikusį rūbą, o tada atsiveda jau ir antrąją pusę“, – pasakoja parduotuvės atstovai.

Pasidairyti, kokie kostiumai šventėse ir ant scenos karaliauja šiandien galite ir jūs, apsilankę parduotuvėje „Gentlemen’s Concept“, kuri įsikūrusi Laisvės al. 50A Kaune.

Daugiau informacijos rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.