Kaunietė nusivylė „CityBee“ – miesto centre nuolat trūksta automobilių – Kas vyksta Kaune

Kaunietė nusivylė „CityBee“ – miesto centre nuolat trūksta automobilių

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Nors Kaune populiarios automobilių nuomos paslaugos „CityBee“ atstovai praneša nuolat pildantys automobilių parką, miestiečiai vis jaučia jų trūkumą. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, kad kai labiausiai reikia, pačiame Kauno centre randa vos vieną kitą „bitutę“.

Į „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi „CityBee“ paslaugomis dažnai besinaudojanti, bet kiek nusivylusi kaunietė. Jos teigimu, po darbo grįžti šios įmonės automobiliu sudėtinga – apie 17 val. visoje centrinėje miesto dalyje tebuvo du automobiliai, iki kurių būtų tekę nemažai kulniuoti. Tokiu oru leistis į pasivaikščiojimą juolab menkas malonumas.

Smalsumo dėlei moteris patikrino laisvus automobilius ir antradienį, apie 12 val. – laisva transporto priemonė visame Kauno centre buvo tik viena.

Tik vienas automobilis centre buvo laisvas ir vidury darbo dienos / Skaitytojos nuotr.

Stengiasi telkti ten, kur labiausiai reikia

Paprašytas pakomentuoti situaciją, „CityBee“ vadovas Lukas Yla sakė, kad Kaune, kaip ir kituose Lietuvos didmiesčiuose, 17-18 val. yra piko metas, kai žmonės iš miesto centre įsikūrusių verslo centrų, ofisų po darbo keliauja į miegamuosius rajonus. Panaši situacija ir ryte, tik tada srautas plūsta kita kryptimi ir po rytinio piko daugiau automobilių turėtų būti centre.

„Tad natūralu, kad minėtais laiko intervalais „CityBee“ automobilių, kaip ir kitų miesto transporto paslaugų (viešojo transporto, pavežėjų, taksi), poreikis stipriai padidėja, lyginant su poreikiu dienos metu“, – sakė L. Yla.

Anot jo, dienos metu daugiausiai automobilių yra pasiskirstę miesto centre, šalia verslo centrų, o vakare dauguma „CityBee“ automobilių pajuda į miegamuosius rajonus. Išimtis – penktadienio vakaras, kai miestiečiai pramogauti suvažiuoja į Senamiestį ar centrinę miesto dalį.

„Matydami automobilių srautus visada stengiamės savo jėgomis automobilius pervežti iš mažiau populiarių stotelių ar miesto rajonų į labiau populiarias miesto vietas, kur yra didesnis automobilių poreikis“, – tikino „CityBee“ vadovas.

Absoliučiai patenkinti paklausos neįmanoma

„Kaune šiandien yra 150-170 automobilių – kas mėnesį šį skaičių vis didiname, automobilių parką papildydami naujais automobiliais. Transporto priemonių skaičius svyruoja dėl kauniečių kelionių į Vilnių. Primename, kad automobilių parkas yra didinamas kiekvieną mėnesį bent po 30 naujų automobilių – jais pasipildėme sausį ir vasarį“, – priminė L. Yla.

Jo aiškinimu, ne piko metu paklausa ir pasiūla gana stabili, didelis automobilių trūkumas nepastebimas. Tačiau piko metu trūkumas Kauno mieste, kaip ir kituose šalies didmiesčiuose, gali būti jaučiamas dėl apskritai išaugusių transporto eismo srautų – žmonės iš miesto centro keliauja į miegamuosius rajonus.

„Juk rytais ir vakarais taip pat perpildytas miesto viešasis transportas, sudėtingiau išsikviesti taksi. Kiek dar automobilių reikėtų įsigyti, kad kauniečiai visada rastų laisvą automobilį, yra per daug abstraktus klausimas. Jeigu vienu metu „CityBee“ paslaugos prisireiktų 1200 vartotojų, tai ir 1000 automobilių būtų per mažai“, – svarstė populiarios automobilių nuomos bendrovės vadovas.

Laukia reikšmingi pokyčiai

L. Yla atskleidė, kad per ateinančius metus žadama „CityBee“ klientams pasiūlyti radikalių naujovių: ne tik dvigubai – iki 1000 – padidės automobilių skaičius Lietuvoje, bet taip pat per kelis mėnesius bus pristatyta atnaujinta mobilioji programėlė.

„Šis atnaujinimas iš esmės leis ateityje įgyvendinti dar labiau integruotus mobilumo sprendimus – „CityBee“ naudotojams pavežėti vieniems kitus ir pasidalinti kelionės išlaidas taip efektyviau panaudojant turimus automobilių resursus. Toliau gerinsime „CityBee“ infrastruktūrą, įkurdami zonas pačiuose populiariausiuose taškuose“, – žadėjo bendrovės vadovas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.