Į Kauno naktinį gyvenimą žengia naujosios kartos renginiai – Kas vyksta Kaune

Į Kauno naktinį gyvenimą žengia naujosios kartos renginiai

Organizatorių nuotr.

Įsigaliojus Lietuvoje naujiems alkoholio draudimo įstatymams, jis tapo neprieinamas jaunuoliams iki 20 metų. Tokios pasilinksminimo vietos kaip barai ir klubai tapo sunkiai prieinamomis, todėl pilnamečiams neturintiems 20-ties tenka ieškoti savų būdų linksmintis.

„New Generation“ renginiuose jaunimui galima puikiai linksmintis ir be alkoholio, nes baro paslaugos prieinamos tik vyresniems nei 20-ties metų jaunuoliams.

Vakaro rengėjai sako į šią situaciją pasistengę žiūrėti tolerantiškai ir netrukę pastebėti, kad atsirado nauja niša renginių sferoje – renginiai „New Generation“ jaunimui. Čia jaunimas galės linksmintis ir be alkoholio, o baras bus atidarytas tik vyresniems nei 20-ties metų jaunuoliams.

„Jaunas žmogus yra auganti asmenybė, kuriai svarbu socializuotis, dalyvauti veikloje, rodytis ir užpildyti tuščius tarpus savo pasaulio suvokime. Labai greitai kilusi idėja iš kalbų tapo realiu planu, o planas įgavo aiškią viziją – renginių serija, kuri būtų orientuota į negalinčių alkoholio vartoti jaunuolių auditoriją“, – pasakoja vienas renginio organizatorių Aivaras Vėbra.

Šį penktadienį Kauno lofte „Gargaras“ įvyks pirmasis „New Generation“ renginys, kuris jau susilaukė milžiniško susidomėjimo tarp jaunų žmonių.

Pagrindiniai vakaro atlikėjai „Flying Saucer Gang“ labai stipriai koreliuoja su pačia projekto idėja, yra naujos kartos hip hop’o atstovai, savo veiklą pradėję visai neseniai, bet subūrę itin lojalią ir gausią klausytojų auditoriją. Jie be abejonių yra šio renginio fenomeno pagrindiniai sėkmės kalviai ir aktyviai ruošiasi penktadienio pasirodymui.

„Esame dideli šios grupės gerbėjai ir prognozuojame jiems šviesią ateitį Lietuvos ir užsienio muzikos padangėje“, – užtikrina A. Vėbra.

Pasak jo, renginių sėkmė rodo, kad nauji įstatymai nedraudžia jaunimui linksmintis, tačiau skatina tai daryti blaiviai. Taigi, į Kauno renginių sferą įžengia nauja karta ir naujos drąsios idėjos. Visą tai pamatyti gyvai galite jau šį penktadienį, Kauno lofte „Gargaras“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.