Sraigtasparniu ieškant Kaune dingusio vyro miške rastas kitas žmogus – Kas vyksta Kaune

Sraigtasparniu ieškant Kaune dingusio vyro miške rastas kitas žmogus

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Vasario 26 d. apie 18.25 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė pranešimo, kad iš namų, esančių Kaune, V. Krėvės pr., dienos metu išėjęs Ugnius Kažukauskas (gim. 1991 m.) atsiuntė artimiesiems žemėlapio nuotrauką ir žinutę, jog jį bus galima rasti ten. Kauno apskrities policijos pareigūnai nedelsiant pradėjo dingusiojo paiešką.

Apie 22.30 val. prie paieškos prisidėjo ir VSAT sraigtasparnis.

Vykdant dingusiojo paiešką, apie 00.20 val. buvo gautas moters pranešimas, jog galimai padauginęs alkoholio vyras, gimęs 1983 m., paklydo ir negrįžta namo. Pareigūnams susiskambinus su pasiklydusiu vyru, jis pasakė, kad mato skraidantį sraigtasparnį. Netrukus, vos už 5 minučių Panemunėje esančiame miške rastas vyras (gim. 1983 m.), kurį Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai saugiai parvežė namo.

Tą pačią dieną apie 1.40 min. gautas moters pranešimas, kad parvežtas vyras smurtauja. Pareigūnai neblaivų (nustatytas 0,55 prom. girtumas) vyrą sulaikė ir pristatė į areštinę.

Dingusiojo Ugniaus K. paieška intensyviai vykdoma nuo pat tyrimo pradžios, pasitelkus gausias policijos ekipažų pajėgas apieškotos ir tikrintos visos galimos vyro buvimo vietos, šukuotas Panemunės pušynas, tačiau vyro rasti dar nepavyko.

Ugnius Kažukauskas / Kauno apskr. VPK nuotr.

Vyro požymiai: apie 186 ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, mėlynos akys, garbanoti, šonuose skusti plaukai. Vilkėjo juodą striukę su gobtuvu, mėlynas kelnes, avėjo rudus batus.

Asmenis, žinančius ką nors apie dingusio Ugniaus Kažukausko buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonu (8 37) 303 450 arba skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.