Klinikos Kaune gydytojai žino būdą, kaip be skalpelio atjaunėti net 7-eriais metais – Kas vyksta Kaune

Klinikos Kaune gydytojai žino būdą, kaip be skalpelio atjaunėti net 7-eriais metais

Organizatorių nuotr.

Pažangiausios inovacijos leidžia atlikti grožio procedūras neskausmingai ir su kuo mažesne intervencija, o rezultatai stebina iškart. „Thermage CPT“ procedūra atjaunina penkeriais – septyneriais metais be skalpelio! Ši lazerinė technologija, kuria atliekamas odos „termoliftingas“, yra plastinės chirurgijos alternatyva.

Trečios kartos nauja „Thermage CPT“ sistema procedūros atliekamos I. Kanto gatvėje, Kaune, įsikūrusioje „Era Esthetic Avenue“ estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje.

„Era Esthetic Avenue“ / gydytojų komanda

Ilgalaikis efektas ir komfortas

Po šių procedūrų sustangrėja suglebusios, senos kolageno skaidulos, naujos kolageno skaidulos pradeda gamintis iš karto ir procesas tęsiasi 24–36 mėnesius po procedūros, todėl išlaikomas ilgalaikis poveikis.

Akivaizdžiai pagerinama odos išvaizda, ji tampa lygesnė, jaunesnė, stangresnė, pasiekiami ilgalaikiai ir natūralūs pokyčiai. „Liftingo“ efektas, priklausomai nuo organizmo savybių, tęsiasi 5–7-erius metus.

Po procedūros nelieka randų ir nebūna sukritimo, nes trečios kartos naujoji „Thermage CPT“ sistema stimuliuoja kolageno gamybą ir nesukelia jokio randėjimo. Joje integruota atšaldymo sistema ir vibracija, tad procedūra, atliekant naująja „Thermage CPT“ sistema, skirtingai nuo senosios, yra labiau komfortiška.

Naujausios kartos įranga nedegina, nes naudoja monopoliarinę radiobangų energiją, stimuliuoja kolageną ir natūralius odos atsinaujinimo mechanizmus.

Nereikia imti atostogų

Ši procedūra neturi chirurginės rizikos ir poprocedūrinio laikotarpio. Nereikia imti atostogų, norint atlikti „Termažo CPT“ procedūrą – iš karto galima grįžti prie įprastos veiklos ar laisvalaikio.

Naujosios Thermage CPT sistemos privalumai

Procedūros metu pacientai jaučia ne skausmą, o komfortabilią šilumą, ir šiai procedūrai visai nereikalinga anestezija! Todėl naujoji termoliftingo „Thermage CPT“ sistema patentuota ir vadinasi komfortabilia pulsine technologija (angl. Comfort Pulse Technology).

Trečios kartos „Thermage CPT“ procedūrą galima atlikti visose veido ir kūno srityse norint patempti akių vokus, veido ir kaklo odą, kelius, rankas, pilvą, šlaunis ir kitas problematines vietas, atsirandančias senstant odai.

Veido ir kūno odos patempimas

„Thermage CPT“ veido ir kūno odos patempimas atliekamas daugelyje probleminių sričių, kuriose pirmiausiai išryškėja odos senėjimo simptomai.

Atlikus procedūrą veido srityje, odai suteikiama jaunesnė, sveikesnė išvaizda. Veido sritis skirstoma į tris pagrindines zonas, kuriose galima pasiekti atjaunėjimo rezultatų, esant suglebusiai ar raukšlėtai odai, jos laisvumui ir jos pertekliui. Viršutinėje veido srityje dirbama su kakta: pakeliami antakiai ir kaktos oda, sritis apie akis.

Vidurinė veido srityje veikiami skruostai: atliekamas „liftingas“, sumažėja odos poros, palygėja nosies – lūpų klostė. Apatinėje veido srityje stangrinamas veido ovalas, atstatomi jo kontūrai, sumažėja odos suglebimas po apatiniu žandikauliu, palygėja žandikaulio linija, sumažėja ar išnyksta pagurklis, patempiama oda.

Ypač matomi senėjimo procesai vyksta viršutinių ir apatinių vokų srityse. Šios procedūros metu galimas vokų pakėlimas, srities aplink akis lyginimas, raukšlių, maišelių po akimis sumažinimas, patempiama ir stangrinama laisva vokų bei viršutinės skruostų dalies oda.

Efektyvios ir kaklo srityje atliekamos procedūros: kaklo patempimas,  kaklo raukšlių sumažinimas, kaklo odos stangrinimas ir patempiamas.

Procedūra gali būti atliekama ir probleminėse kūno vietose: stangrinimas esant suglebusiai pilvo odai, rankų ir kojų srityse, „pakritusiems” keliams. Taip pat efektyviai naudojama celiulito gydymui.

Kiek laiko trunka termoliftingo Thermage CPT procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo srities, trunka nuo 40 minučių iki 3 valandų. Po unikalios termoliftingo Thermage procedūros procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius. Rezultatai yra akivaizdžiai pastebimi ir išlieka ilgam.

Trečios kartos nauja „Thermage CPT“ sistema „Era Esthetic Avenue“ estetinės ir lazerinės medicinos klinikose procedūras atlieka kvalifikuoti gydytojai dermatologai, kurių specializacija – estetinė ir gydomoji lazerinė dermatologija.

Daugiau informacijos apie procedūrą suteiks klinikoje „Era Esthetic Avenue“, I. Kanto g. 18–2, verslo centre „Bokštas“, Kaune.

www.lazerineklinika.lt

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.