Išgertuves automobilyje tiesiogiai transliavę vyrai magistralėje spruko nuo policijos – Kas vyksta Kaune

Išgertuves automobilyje tiesiogiai transliavę vyrai magistralėje spruko nuo policijos

delfi.lt 2018/02/26 17:57

Du piliečiai pirmadienio popietę nusprendė „pasilinksminti“ – į rankas griebė alkoholio butelį, automobilio vairą, įsikando cigaretę ir išrūko į gatves. Jie viską transliavo ir socialiniame tinkle „Facebook“. Tačiau nelaimei kelias buvo užkirstas – perkeltine ir tiesiogine prasmėmis. Policija pagavo magistrale A1 link Kauno skriejusius kelių gaidelius.

Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis sakė, kad viskas vyko pirmadienį, apie 16 val. Anot R. Matonio, policija gavo informacijos apie tiesioginę „Facebook“ transliaciją.

Joje buvo matomi du vyriškiai, kurie vykdė nusikalstamą veiką – vartojo alkoholį važiuodami automobiliu. Vienas jų buvo automobilio vairuotojas. Negana to, porelės draugai komentaruose išdavė, iš kur ir kokia tiksliai kryptimi keliauja vyrai.

Pirmiausia, Tauragės pareigūnų stabdomas „Nissan Almera“ vairuotojas nepakluso ir pasukęs į automagistralę Kaunas-Klaipėda nurūko link laikinosios sostinės. Pasak R. Matonio, automobilio judėjimo kryptimi buvo nusiųsti keli policijos patrulių ekipažai, kurie bandė stabdyti apgirtusius vairuotojus. Tačiau šie nestojo net du kartus, todėl pareigūnams teko juos vytis.

Dirbtinis kamštis magistralėje Kaunas-Klaipėda / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija“ nuotr.

Tačiau ne itin sumanių pažeidėjų kelionė greitai baigėsi. Automagistralėje Kaunas–Klaipėda, Raseinių rajone, pareigūnai sudarė vadinamą dirbtinį kamštį, todėl vyrams teko sustoti. „Abu vyrai yra neblaivūs, jie uždaryti į areštinę“, – patikino R. Matonis.

Jis teigia, kad socialiniuose tinkluose policija pamato vis daugiau potencialių pažeidėjų. „Per dieną gauname gal 100 pranešimų apie įvairius pažeidimus. Tarkime, kad kažkas prekiauja alkoholiu, narkotikais. Yra daug besikartojančios informacijos, tačiau visi pranešimai perduodami pareigūnams, kurie iškart reaguoja“, – sakė R. Matonis.

Tai šiemet jau ne pirmas atvejis, kai policija susidomi „Facebook“ paskelbta informacija ir ši padeda nustatyti pažeidimus. Dar po vieno vasarį paviešinto įrašo iš tėvų buvo atimti mažamečiai vaikai, o tėvai atsidūrė policijos komisariate.

Policija pranešė, kad vasario 4 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė gyventojų pranešimo, jog socialiniame tinkle patalpintas vaizdo įrašas, kuriame asmenys prie mažamečių vartoja alkoholį, keikiasi, užgaulioja vaikus.

Į gautą pranešimą nedelsiant reagavę pareigūnai nustatė vietą, kurioje girtaujta, galimai naudojamas psichologinis smurtas. Nuvykę į Jonavos rajone esantį Vaivadiškių kaimą, pareigūnai sulaikė vaikų tėvą, motiną ir pristatė juos pristatė į komisariatą. Vaikai buvo pristatyti į gydymo įstaigą, apie įvykį buvo informuoti ir Jonavos vaikų teisių apsaugos specialistai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.