Nelaimė Savanorių prospekte – vyras nukrito tarp daugiabučio laiptų

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienio vakarą skaudus incidentas užfiksuotas Savanorių prospekte, šalia prekybos centro „Savas“ esančiame daugiabutyje. Ugniagesiai čia laisvino laiptinėje nukritusį ir užstrigusį vyrą – nukentėjusysis išvežtas į ligoninę.

Apie specialiųjų tarnybų susibūrimą prie Savanorių pr. 314 numeriu pažymėto penkiaaukščio informavo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas. Vyro teigimu, apie 21 val. atskubėjo po du ugniagesių ir greitosios medicinos pagalbos ekipažus.

Portalui susisiekus su budinčiu Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Operacinio vadovavimo skyriaus specialistu, šis pranešė, kad pilietis iš trečio ar ketvirto aukšto pro laiptinės viduryje esantį tarpą nukrito į apačią.

Turėklai buvo išpjauti, vyras išlaisvintas ir perduotas medikams. Pašnekovo teigimu, greičiausiai metalinės konstrukcijos nukirptos hidraulinėmis žirklėmis, nors „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas sakė matęs medikus, transportuojančius vyriškį neštuvais ir gaisrininką, išeinantį iš laiptinės su benzininiu pjūklu.

Įvykio vietoje dirbo du medikų ekipažai / Skaitytojo nuotr.

Kauno apskrities PGV atstovas patvirtino, kad nukentėjusysis gyvas – dėl patirtų sužalojimų jis išvežtas į gydymo įstaigą. Kauno greitosios medicinos stoties budinti darbuotoja patikslino, kad laiptinėje rastą vyrą medikai pristatė į Kauno klinikas.

„Kas vyksta Kaune“ pavyko sužinoti, kad vyras pakankamai garbaus amžiaus, galėjo būti neblaivus. Žmogus patyrė rankos lūžį ir sužeidimą galvos srityje, tačiau, pirminiais duomenimis, pavojus gyvybei negresia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų

Žemės ūkio ministerijos perkėlimo į Kauną procese - naujas žingsnis

Kauniečiai įspėja: už „Megos“ visą dieną formuojasi spūstis

Dėl aferų Pravieniškėse teisiamo V. Pitkausko vadovaujamai įmonei - palankus sprendimas

Per Kalėdas nedirbs pamėgto prekybos centrų tinklo parduotuvės

Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja apšmeižė atimtų vaikų mamą dėl girtumo (papildyta)