Mergina dėkoja padėjusiems pareigūnams: patys sustojo ir pasiūlė pagalbą – Kas vyksta Kaune

Mergina dėkoja padėjusiems pareigūnams: patys sustojo ir pasiūlė pagalbą

Kauno apskr. VPK nuotr.

Šią savaitę Lietuvos policija sulaukė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnams skirtos padėkos, kurioje mergina paaiškino bei papasakojo vieną istoriją (kalba netaisyta):

Laba diena. Labai noriu pasidžiaugti dviejų pareigūnų darbu. Istorija tokia: miestas – Kaunas, vakare (2018 02 20) niekaip negalėjau užkurti automobilio ir grįžti namo, pasimetus laksčiau aplink mašiną, darinėjau kapotą, matyt tą pastebėjo pro šalį važiuojantis policijos ekipažas. Pasidomėjo, kas man nutiko, nuramino ir pasiūlė pagalbą. Labai džiaugiuosi, kad tokie geri žmonės dirba policijoje, užsirašiau ir pavardes berods vyresnis pareigūnas vardu Osvaldas Gudėnas, o jaunesnis Mantas Černiauskas. Jei gerai vakar supratau jie iš Dainavos komisariato. Labai tikiuosi, kad ši žinutė pasieks jų viršininkus ir jie bus įvertinti. Ačiū.“

Merginai nelaimėję padėję pareigūnai šio įvykio nesureikšmina. Mantas Černiauskas, mažiau nei metus dirbantis Kauno apskrities policijoje, prisiminęs šį įvykį atsakė, jog tai yra tiesiog pareigūnų darbas. „Besibaigiant tarnybai, važiuodami K. Baršausko gatve, pamatėm, jog pakelėje mergina aplink automobilį pasimetusi stoviniuoja, matom, jog reikia pagalbos, tai ir padėjom. Iš pradžių bandėm užvesti automobilį, tačiau nepavyko, todėl liko vienintelis variantas. Prikabinę prie savo tarnybinio automobilio merginos sugedusį automobilį, saugiai partempėme jį iki pat namų. Geriausia padėka, tai sulaukti nuoširdžios žmogaus šypsenos. Kai tik atsiranda proga visuomet stengiamės pagelbėti. Pirmiausia, mes esam pagalbininkai, o ne baudėjai“, – kalbėjo pareigūnas.

Osvaldas Gudėnas, Kauno apskrities policijoje dirbantis daugiau nei 32 metus, pabrėžia, kad būtent galimybė padėti žmogui labiausiai motyvuoja kasdien keliauti į tarnybą: „Kad ir kokia sunki diena būtų buvus, grįžęs po tarnybos vis tiek pasidžiaugi, kad kažkam padėjai“.

Pareigūnai taip pat teigia, kad tokios situacijos, kuomet reikia tempi ar pagelbėti dėl sugedusio automobilio nėra dažnai nepasitaikančios, tačiau prisimena atvejį kuomet automobilį reikėjo tiesiog stumti daugiau nei pusę kilometro metro, kad šis užsikurtų. Tuomet į pagalbą aktyviai prisijungė ir netoliese buvę gyventojai.

Kauno apskrities pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už neabejingumą, teikiamą informaciją bei bei primena, kad jie tarnybos metu siekia ginti, saugoti, padėti, todėl gyventojus ragina visuomet pastebėjus atvejus, kuomet reikalinga pareigūnų pagalba, pranešti bendruoju pagalbos 112.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.