#V100 Kaune Nemuną skrodė Lietuvos trispalvė iš dūmų (vaizdo įrašas) – Kas vyksta Kaune

#V100 Kaune Nemuną skrodė Lietuvos trispalvė iš dūmų (vaizdo įrašas)

R. Pundino nuotr.

Šiandien, po vidurdienio, iniciatyvų Lietuvos šimtmečiui paminėti sąrašą papildė dar viena idėja – Nemuno salos Kaune kanalą nuspalvino neįprasta šalies trispalvė, akimirksiu perskrodusi dalį upės.

Geltonos, žalios ir raudonos spalvų šalies vėliavos derinys šįkart kaustė kauniečių žvilgsnius reginiu iš dūmų. Jie sklido per Nemuną nuo prekybos centro „Akropolis“ iki Vytauto Didžiojo tilto tolyn padedant vandenį skrodusiam laivui, varomam oro sraigtu. Dūmų šleifo sklidimas tęsėsi maždaug 120-180 sekundžių.

„Norėjau Lietuvos atkūrimo šimtmečio datą paminėti kažkuo išskirtiniu, tad nusprendžiau „išskleisti“ šalies trispalvę iš neįprastos medžiagos – dūmų. Tokia idėja nėra pirmoji, esu ją išbandęs anksčiau. Praėjusius dvejus metus dariau panašias iniciatyvas minint Kovo 11-ąją“, – pasakojo reginio sumanytojas Egidijus Saikauskas.

Tiesa, vyras prasitarė, jog šiandien teko susigrumti su kebliomis oro sąlygomis, todėl esą ne viskas pavyko taip, kaip planuota. Tikslui pasiekti sukuriant trispalvę iš dūmų, pasak E. Saikausko, naudoti standartiniai dūmų užtaisai, keletą iš jų apjungiant.

„Manau, jog tai – ne paskutinė panašaus pobūdžio iniciatyva, kurią planuoju. Vasarą, tikriausiai liepos mėnesį, vėl bus galima išvyti išskirtinę šalies trispalvę, kurios regimam vaizdiniui įgyvendinti, šiuo metu jau kuriu ir konstruoju specialią įrangą“, – prasitaria jis.

Vasario 16-ąją kauniečių žvilgsnius kausčiusį ne kasdien galimą išvysti vaizdą dronu filmavo fotografas Raimondas Pundinas. Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams suteikiame galimybę pamatyti aprašytą vaizdą iš paukščio skrydžio.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.