Už puikų darbą apdovanoti pusšimtis Kauno policijos pareigūnų

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį gausus būrys Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų susirinko į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią, kurioje vyko šv. Mišios, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Čia taip pat apdovanoti daugiau kaip 50 pareigūnų.

„Jūs esate tie, kurie pirmi skuba į pagalbą, kurie gelbsti, padeda žmogui, nepriklausomai nuo aplinkybių. Žmonės dažnai pamiršta, jog laisvė ir atsakomybė yra dvi neatskiriamos sąvokos. Linkiu, kad visada mūsų visų gyvenime būtų tiesa ir laisvė,“ – pareigūnams sakė Kauno policijos kapelionas Tomas Karklys.

„Niekuomet nepamirškime, jog mes dirbame vardan Lietuvos ir jų gyventojų, tad ginti, saugoti ir padėti privalome – nesvarbu, vilkime uniformą, ar esame be jos. Rodykime meilę Tėvynei savo darbais“, – sveikindamas pareigūnus sakė Kauno apskr. viršininkas Darius Žukauskas.

Po šv. Mišių vyko Kauno apskrities pareigūnų apdovanojimai, kuriuos lydėjo Vytauto Didžiojo universiteto studentų atliekami kūriniai. Už ilgametę tarnybą ir puikų darbą apdovanota daugiau nei 50 pareigūnų. Taip pat apdovanoti geriausi praėjusių metų darbuotojai bei geriausi praėjusių metų sportininkai.

Kauno apskrities VPK pareigūnai linki gyventojams saugiai ir prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventę.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą

Žemaičių gatvėje užvirs asfaltavimo darbai

Kaune po atviru dangumi išsirikiuos įvairiaspalvių troleibusų ekspozicija

Alytuje degusi įmonė ne pirmą kartą aplinkosaugininkų akiratyje – buvo skirtos baudos

Veiksmo filmo scenarijus Kaune: „Mercedes-Benz“ sustojo tik peršovus padangas

Palemono gyventojus išgąsdino ore sklindantys juodi dūmai

Baranausko gatvėje susidūrus dviems transporto priemonėms stoja eismas

VDU Bonatikos sode atogrąžų drugių paroda (foto)

Seimas nusprendė: biudžetinių įstaigų nekilnojamasis turtas apmokestinimas nebus