Už puikų darbą apdovanoti pusšimtis Kauno policijos pareigūnų – Kas vyksta Kaune

Už puikų darbą apdovanoti pusšimtis Kauno policijos pareigūnų

Ketvirtadienį gausus būrys Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų susirinko į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią, kurioje vyko šv. Mišios, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Čia taip pat apdovanoti daugiau kaip 50 pareigūnų.

„Jūs esate tie, kurie pirmi skuba į pagalbą, kurie gelbsti, padeda žmogui, nepriklausomai nuo aplinkybių. Žmonės dažnai pamiršta, jog laisvė ir atsakomybė yra dvi neatskiriamos sąvokos. Linkiu, kad visada mūsų visų gyvenime būtų tiesa ir laisvė,“ – pareigūnams sakė Kauno policijos kapelionas Tomas Karklys.

„Niekuomet nepamirškime, jog mes dirbame vardan Lietuvos ir jų gyventojų, tad ginti, saugoti ir padėti privalome – nesvarbu, vilkime uniformą, ar esame be jos. Rodykime meilę Tėvynei savo darbais“, – sveikindamas pareigūnus sakė Kauno apskr. viršininkas Darius Žukauskas.

Po šv. Mišių vyko Kauno apskrities pareigūnų apdovanojimai, kuriuos lydėjo Vytauto Didžiojo universiteto studentų atliekami kūriniai. Už ilgametę tarnybą ir puikų darbą apdovanota daugiau nei 50 pareigūnų. Taip pat apdovanoti geriausi praėjusių metų darbuotojai bei geriausi praėjusių metų sportininkai.

Kauno apskrities VPK pareigūnai linki gyventojams saugiai ir prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventę.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA