A.Tapinas: D.Grybauskaitė ir Š.Jasikevičius būtų puikus trenerių tandemas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiose Eurolygos rungtynėse svečiavosi ir puikiai daugeliui lietuvių pažįstamas veidas – televizijos ir interneto laidų vedėjas, visuomenininkas Andrius Tapinas.

Kartu su tėčiu, aistringu „Žalgirio“ sirgaliumi, arenoje apsilankęs „Laisvės TV“ įkūrėjas dar prieš dvikovos tarp „Žalgirio“ ir Maskvos srities „Chimki“ pradžią svečiavosi „Žalgiris TV“ studijoje ir bendravo su laidų rubrika #ŽaliaBalta.

„Stebėti rungtynių atvyko trys Tapinų kartos. Man smagiausia, kad atvyko mano tėtis, kuris jau 60 metų serga už „Žalgirį“. Tai bus pirmasis kartais, kai jis pamatys naujojo „Žalgirio“ rungtynes gyvai. Jam tai didžiulis įvykis. Aš dėl to labai susijaudinęs, kad viskas būtų gerai. Jis yra išprotėjęs fanas, nes kai nuvažiuoju pas jį, jis gali kalbėti vien apie statistiką“, – teigė A.Tapinas.

Aistringas teniso gerbėjas ir buvęs vienas geriausių jaunųjų Lietuvos tenisininkų A.Tapinas pripažįsta, jog nuo krepšinio Lietuvoje sunku pabėgti, todėl kaip ir daugelis lietuvių seka „Žalgirio“ rezultatus. Negano to, Vilniuje gyvenantis pašnekovas pirmenybę teikia žaliai baltiems.

„Mano sporto šaka – tenisas, bet esu klasikinis lietuvis, aišku, mėgstu ir kitas sporto šakas, bet krepšinis yra kraujyje. Jeigu reiktų rinktis tarp dviejų komandų – tos komandos, kurios mieste aš gyvenu, ir Kauno „Žalgirio“, turiu prisipažinti, ne dėl to, kad aš esu šiandien čia, bet pasirinkčiau „Žalgirį“. Tai yra komanda, tai yra Lietuvos dalis, Lietuvos istorija. Kai „Žalgiriui“ sekasi visada yra smagiau“, – aiškino A.Tapinas.

2016-aisiais metais pradėjęs internetinės „Laisvės TV“ veiklą A.Tapinas savo garsiosiose laidose „Laikykitės ten“ kartu su kūrybine grupe naudoja daug vaizdingų palyginimų, įterpdamas ir „Žalgirio“ vardą. Laidų vedėjo teigimu, „Žalgiris“ suteikia daug medžiagos pozityviai satyrai.

„Nuo „Žalgirio“ negali pabėgti. Jeigu mums reikia palyginimo su aistra, kova, su istorija, priešprieša, įvairiais įvykiais, Šarūnu Jasikevičiumi, su vaiko gimimu, su bet kuo – čia yra tiek duomenų geranoriškai satyrai, kad mums net malonu tai daryti“, – teigė #ŽaliaBalta rubrikos pašnekovas.

Internete milžinišką sekėjų auditoriją turintis Andrius Tapinas dalijosi savo mintimis ir apie vyriausio „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus fenomeną. A.Tapino teigimu, jaunajai kartai Kauno klubo vairininkas yra puikus sektinas pavyzdys.

„Tai yra žmogus krepšiniui atidavęs 99 procentus. Kartais jis nieko nebemato ir mato tik savo tikslą. Nepaisant visų savo techninių ir savo proveržių, jis yra puikus pavyzdys, kaip susikoncentravus, galima pasiekti mega pasiekimų. Jaunai kartai tai yra idealus variantas, puikus „role modelis“, – kalbėjo A.Tapinas.

Politikos ir Lietuvos aktualijų temas savo laidose nagrinėjantis A.Tapinas mano, kad Š.Jasikevičius yra ne tik puikus krepšinio, bet ir galėtų būti geras valstybės „treneris“.

„Dėliodami savo politikų komandos „svajonių penketą“, manome, kad Dalia Grybauskaitė ir Šarūnas Jasikevičius būtų puikus trenerių tandemas politikų komandai“, – šypsojosi A.Tapinas.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgiris“ po dramatiškos kovos krito Atėnuose

Policija nutraukė tyrimą dėl dingusios mergaitės: pagrobimo nebuvo

Paskelbti M.A.M.A 2019 ceremonijos vedėjai ir kitos šou naujienos

Kauniečiai pažėrė reikalavimų „Rail Baltica“ statytojams

Išradingumo viršūnė: kauniečiai policijos „trikojus“ parduoda „eBay“

Konfliktas Kauno rajone baigėsi mirtimi: įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė

Pasikeitimai nedarbo dienų sąraše: vieną siūloma įtraukti, kitą išbraukti

Stano ir D. Zvonkus grįžta su trenksmu: pristato dainą apie „FSG“ lyderio meilės istoriją (atnaujinta)

Kauniečiams patarė, ką pasibaigus šventėms daryti su kalėdinėmis dekoracijomis

Gėlių parduotuvę apiplėšti pasišovęs kaunietis apsijuokė