Nuo pareigūnų sprukęs girtas vairuotojas stabdytas „ežiu“ (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlų sekmadienio vakarą, apie 23.10 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojai sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje, neblaivus jaunuolis automobiliu „VW Passat“ išvažiavo nežinoma kryptimi. Kelias valandas trukusios jaunuolio paieškos pareigūnus nuvedė į Novočėbės kaimą.

Į pirminį pranešimą nedelsiant reagavę pareigūnai, ieškodami neblaivaus vairuotojo, už 20 min. sulaukė naujos informacijos – Krakių seniūnijoje automobilį „Seat Leon“ kliudė automobilis „VW Passat“, kuris iš įvykio vietos iškart pasišalino.

Pareigūnams nuvykus į eismo įvykio vietą minėtu adresu, pasitikęs „Seat Leon“ vairuotojas (gim. 1990 m.) paaiškino, jog jam važiuojant keliu Betygala-Ilgižiai-Krakės-Bokštai, link Krakių, jį bandė lenkti automobilis „VW Passat“, tačiau užbaigdamas manevrą kliudė vairuojamą automobilį, jį apgadino ir nesustojęs nuvažiavo toliau.

Apie 1.40 val. pareigūnai, pastebėję minėtą „VW Passat“ automobilį, nedelsiant ėmė jį stabdyti, tačiau vairuotojas nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui ir nestojo. Panaudojus specialią priemonę „ežį“, Kėdainių rajone esančiame Novočėbės kaime automobilis galiausiai buvo sustabdytas ir sulaikytas 19-metis jo vairuotojas.

Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 prom. Jaunuolis vairuoti negalėjo ne tik todėl, jog buvo neblaivus, bet ir todėl, jog neturi teisės vairuoti transporto priemones.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

22 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis

Kauniečius kvies stabtelėti: miesto centras skendės žvakių liepsnų jūroje

Skandalai Kaune tęsiasi: motina medikams iškvietė policiją, o šie – vaikų teises

Priėmusi darbo namuose pasiūlymą, kaunietė įkliuvo sukčiams: sulaikytas jaunas vyras