Naktį virš Kauno skriejo sraigtasparnis – ieškoma dingusi moteris

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, kad vėlų šeštadienio vakarą, prieš vidurnaktį, virš Vilijampolės ir Šilainių pastebėjo žemai praskrendantį sraigtasparnį. Aiškėja, kad oro transporto priemonė kilo ieškoti Kėdainių rajone dingusios moters, tačiau operacija nepavyko. Šiandien paieškos tęsiamos.

Kaip portalą informavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sraigtasparnis naktį skrido į Kėdainius ieškoti dingusios moteris, tačiau dėl prasto matomumo – žemai kybojusių debesų – operaciją teko nutraukti ir grįžti. Šiandien paieška tęsiama, orlaivis dirba.

Policijos duomenimis, vakar gauta informacija, kad Kėdainiuose dingo sunkiai aplinkoje besiorientuojanti moteris, gimusi 1950 m. Kadangi antžeminės policijos ir kinologų pajėgos rezultatų nedavė, šiandien prie jų prisijungė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) sraigtasparnis.

Lietuvos Karinių oro pajėgų vado asmeninio štabo vyr. specialistė Ingutė Rukaitė patvirtino, kad naktį kilo ir į bazę buvo grąžintas būtent oro pajėgų sraigtasparnis, o šiandien paiešką iš oro organizuoja VSAT.

Kėdainių naujienų portalas „Rinkos aikštė“ praneša, kad moteris yra Pelėdnagių kaimo gyventoja – kaip tik šios gyvenvietės apylinkėse dirba policijos pajėgos, o šiandien ratus suka ir sraigtasparnis. Moteris vietiniams yra gerai žinoma, ji turi psichinę negalią.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai