„Volfas Engelman Studija“ šeštadienį veiks kaip baras su gyvo garso programa

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį šeštadienį, vasario 3 dieną, „Volfas Engelman Studija“ tradiciškai virs išskirtinės konepcijos baru. Kartu su gastromoniniais alaus ir maisto pasiūlymais šį šeštadienį svečiams bus pasiūlyta naujovė – pirmasis gyvo garso muzikinis pasirodymas, kurį surengs DJ Erichas ir saksofono virtuozas Seržas.

„Volfas Engelman Studija“ yra kūrybinė erdvė, kurios aplinka, interjeras ir koncepcija leidžia kiekvieną šeštadienį savo svečiams kartu su degustacijomis pasiūlyti vis kitokią programą. Šį šeštadienį skirsime moderniems džiazuojantiems ritmams, kuriuos mūsų svečiams dovanos specialiai pakviestas atlikėjų duetas“, – teigė „Volfas Engelman“ marketingo vadovas Mantas Matukaitis, ir primena, kad studijoje jau vyko ir didelio susidomėnjimo sulaukę tokie renginiai kaip Roberto Petrausko vedamas „Protų pokerio“ finalas bei Lietuvos pulo federacijos organizuojamos unikalios varžybos „Volfas Engelman miestų taurė 2018“.

„Volfas Engelman Studija“ – be galo lanksti ir transformatyvi erdvė. Sukurta kaip mini bravoras ir edukacinė vieta, nuo šių metų sausio kiekvieną šeštadienio vakarą nuo 18 iki 23 val. ji veikia ir kaip visiems atviras baras.

Čia apsilankantiems svečiams siūloma praktiškai susipažinti su naujų receptūrų kūrimu, produktų gamyba, vartojimo kultūra. Lankytojai turi galimybę ir išsakyti savo nuomonę bei įvertinimą studijos mini bravore kurtoms receptūroms.

Atsižvelgiant į jų nuomonę bus sprendžiama, kurios iš naujųjų rūšių ateityje bus gaminamos ir didžiajame bravore bei pasiūlytos plačiajai rinkai.

Unikalaus interjero „Volfas Engelman Studija“, įkurta bravore, Kaune, adresu Kaunakiemio g. 2, talpina apie 100 žmonių, tačiau dėl didelio lankytojų susidomėjimo rekomenduojama staliuką rezervuoti iš anksto el. paštu studija@volfasengelman.lt arba rašant žinutę per Facebook paskyrą.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į privačias rankas pereis dvi Kaune veikiančios valstybės įmonės

Parlamentarei D. Šakalienei sulaukus žiaurių grasinimų, kreipiamasi į prokuratūrą

Pravieniškėse - drastiškos priemonės užkietėjusiems kaliniams suvaldyti

Užsibrėžė gaivinti laivybą Nemune: svarsto paleisti naują maršrutą

Įspėja gyventojus: beveik mėnesį įvažiuoti į Lenkiją bus sunkiau

Šiurkščiai įstatymus pažeidę socialdemokratai atsisveikino su puse milijono

Vaiką Panemunės šile drausminusiai motinai gresia laisvės atėmimas

Kaune keleiviai viešojo transporto bilietus galės įsigyti už 10 centų

Kauniečiai kviečiami drauge kurti turiningą kalėdinį kalendorių

Nelaimė neapšviestame kelio ruože: nepilnamečio gyvybė užgeso iš karto