Planuojama apmokestinti dar vieną prekybos centro stovėjimo aikštelę

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Automobilių stovėjimo aikštelių prie prekybos centrų apmokestinimas Kaune įgauna pagreitį. Portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo dar vieną naujai atsiradusį aparatą.

Kol kas dar nefunkcionuojantis tamsios spalvos aparatas, kaip galima numanyti, skirtas susimokėti už transporto priemonės stovėjimą prekybos centro aikštelėje, stūkso prie PC „Girstupis“ pastato, Kovo 11-osios gatvėje 22, kuriame įsikūrusi prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė.

Naujovė praeivius pasitinka prie vieno iš įėjimų į minėtą statinį, netoli užkandinės „Liuks kebabai“. Apie pasikeitimus pasiteiravus prekybos tinklo „Iki“ viešųjų ryšių vadovės Bertos Čaikauskaitės paaiškėjo, kad parduotuvė tėra tik erdvės nuomininkė Kovo 11-osios gatvėje esančiame statinyje.  O nuosavybės teisės priklauso nekilnojamojo turto vystytojui – „Baltischeshaus“.

Susisiekus su šio nekilnojamojo turto vystytojo atstovais sužinojome, jog, pasak jų, šiuo metu stovėjimo aikštelė prie PC „Girstupis“ yra nemokama, o galutinio sprendimo dėl aikštelės apmokestinimo esą dar neturima.

„Dėl priimtų sprendimų galėsime informuoti gerokai vėliau“, – tvirtino „Baltischeshaus“.

Primename, jog neseniai apmokestinta ir automobilių stovėjimo aikštelė prie PPC „Molas“, esanti adresu K. Baršausko gatvėje 66A. Ten apsilankę šio prekybos ir pramogų centro lankytojai nemokamai pasistatyti automobilius gali tik dviems suminėms valandoms per parą. Kiekviena papildoma valanda kainuoja po eurą.

129 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kėdainiuose siautėjo girtas vyras: įsibrovęs į butą sumušė du senolius

Kauno „Žalgirio“ vardas skambėjo ir Pietų Korėjoje

Pro 5 aukšto langą įsiveržę ugniagesiai, vyrą rado mirusį

Baltijos kelio 30-metis Kaune: renginiai, kuriuos verta aplankyti

B kategoriją turintiems vairuotojams siūloma be vargo gauti motociklo „teises“

Jonavos gatvėje greitoji rūpinosi narkotines medžiagas vartojusiu asmeniu

Kauno parke - vaizdas kaip po karo

Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

Kauniečių mėgstamame gamtos kampelyje - nemokamas koncertas

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius