Fiksuoja skaitytojai: netoli Kauno klinikų – pavojinga nuošliauža

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiandien, sekmadienį, su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos žurnalistais susisiekęs kaunietis Deividas informavo apie kritinę situaciją vienoje šalikelėje, vedančioje link Kauno klinikų. Užfiksuotame vaizde aiškiai matyti kone išdraskytos grindinio plytelės su žiojėjančia pavojinga praraja.

„Išėjęs pasivaikščioti su šunimi, išvydau didelę nuošliaužą netoli Kauno klinikų. Per šalikelę, kurioje visa tai vyksta neįmanoma praeiti. Trūkinėjimo procesas vyksta ir toliau. Jei tai tęsis nuvirs ir šalia nuošliaužos esanti medinė tvora. Vaikščioti darosi pavojinga“, – praneša kaunietis.

Pasak jo, minėtoje vietoje, kaip galima manyti, nuslydus žemių nuošliaužai, išniokotas ir šaligatvio plytelių grindinys. Deividas sako, jog tai veikiausiai įvyko šiandien, nes vakar šioje vietoje, – kelyje nuo mokyklos bendrabučių link Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos skyriaus, problemų jis tikina nepastebėjęs.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai apie problemą pranešė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovams, jie pažadėjo įvertinti situaciją ir pranešti apie įvykį atsakingiems asmenims.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paspirtukų bumas Kaune: kaip yra kituose Europos miestuose?

Kauno pilies žiede bandoma įvesti tvarką (foto)

Sulaikymo metu girtas vyras puolė Kauno pareigūną

„Žalgirio“ naujokas Z. LeDay – jau Kaune

Policija sugavo per Kauną kosminiu greičiu skriejusį jaunuolį

Vaiko teisių gynėjai Kaune ieško būdo dirbti išvien su katalikų bažnyčia

Netikėta meno ir prekybos sąjunga: jaunieji menininkai įsiveržė į Kauno turgų

Mirė Kaune gimęs garsus aktorius R. Karvelis

Fiksuoja skaitytojai: iškylai pasirinko itin keistą vietą

Kauno policija prašo padėti surasti asmenį, pasisavinusi prekes iš maisto prekių parduotuvės