Lietuvos žvaigždės žengė M.A.M.A. 2017 raudonuoju kilimu

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio vakarą Kaune vyksta didžiausi šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017. „Žalgirio“ arenoje nutiestu raudonu kilimu žengė nominantai, organizatoriai bei renginio svečiai. Pirmieji svečiai į iškilmes rinktis pradėjo šiek tiek po 17 valandos. Garsenybės šiam renginiui ruošėsi išties atsakingai ir daugelis paisė organizatorių nurodyto aprangos kodo black tie.

Šįkart garsenybes kalbino įvairių klausimų parengusi atlikėja ir TV laidų vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Dažnai prieš įvairius renginius vykstantis žvaigždžių pasifotografavimas ant raudonojo kilimo tampa kur kas įdomesniu įvykiu už patį renginį.

Vieni pirmųjų raudonuoju kilimu pražingsniavo Antanas ir Daina Bosai. Puikiai nusiteikę Antanas ir Daina patikino turį savybę į svarbiausius renginius atvykti vieni pirmųjų, mat jiems tenka važiuoti iš pajūrio.

Eglė Jakštytė – taip pat viena pirmųjų viešnių. Mergina renginiui ruošėsi nuo ryto, tačiau jau ir anksčiau buvo suplanavusi, kaip atrodys vakaro metu, kokia bus šukuosena. Ji vilkėjo dizainerės Aurelijos Beliakaitės suknelę.

Violeta ir Vilius Tarasovai – irgi vieni pirmųjų vakaro svečių. Paklausti, kodėl raudonajam kilimui rinkosi juodus drabužius, Violeta sakė, jog vaidina Holivudą. „Ten juoda spalva, čia irgi juoda spalva“, – juokaudama kalbėjo atlikėja.

Paklausta, kiek laiko užtruko Vilius, ruošdamasis ceremonijai, V. Tarasovienė tiesiai į klausimą neatsakė: „Visą gyvenimą“, – juokėsi ji. Tuo metu pati Violeta tvirtino užtrukusi apie porą valandų kurdama vakaro įvaizdį, tačiau greičiausiai tai – ne visai tiesa.

„O aš užsimečiau Ainos Zinčiukaitės siūtą kostiumėlį“, – juokavo gerai nusiteikęs V. Tarsovas.

Ant raudonojo M.A.M.A 2017 apdovanojimų kilimo drauge pasirodė Vaida ir Rolandas Skaisgiriai. Žiniasklaidoje buvo skelbta, kad pora išgyvena santykių krizę, tačiau jų pasirodymas kartu viešumoje pakurstė kalbas, neva jiedu susitaikė.

Tačiau pati Vaida Skaisgirė, paklausta, kodėl nusprendė pasirodyti viešumoje drauge ir ar tai reiškia, kad jiedu su Rolandu iš tiesų susitaikė, nuo klausimo išsisuko. Ji sakė, kad su sutuoktiniu susitiko prieš pat renginį, todėl tiesiog drauge pražingsniavo raudonuoju kilimu. „Susitikom prie durų, tai kartu ir atėjom“, – šyptelėjo Vaida, išgirdusi klausimą.

Dainininkė Natalija Bunkė ant raudonojo M.A.M.A 2017 kilimo atvyko lydima naujo draugo. Pasiteiravus, kas jis, Natalija nuo tiesaus atsakymo išsisuko.

Vis dėlto raudonojo kilimo vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė nepraleido progos pašmaikštauti. „Edgaras – susipažinkite“, – juokaudama N. Bunkės draugą pristatė Nijolė.

„Iš pradžių buvome nusprendę eiti kartu, bet ne ant raudonojo kilimo. Reiškia, jis kažkur būtų. Bet vėliau ir su Edgaru, ir su merginomis pakalbėjome – ne tas amžius, kad žaistume katės ir pelės žaidimus. Paskui nufotografuos besislapstančius. Kam to reikia?“ – kalbėjo Natalija.

Pats Edgaras patikino besijaučiantis gerai, o į klausimą, ar prieš renginį ramiai miegojo, atsakė, kad ilsėjosi visą naktį. „Taip, miegojau, viskas gerai“, – tvirtino į apdovanojimus su mylimąja atvykęs Edgaras. Pora drauge gyvena jau pusę metų.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija

Partizanų gatvėje - nesėkmingas prabangaus „Porsche“ manevras

Atskleidė subtilybes, kaip automobilį renkasi šeimos

Petrašiūnuose „BMW“ partrenkė nepilnametį ir pabėgo: prašo atsiliepti mačiusius nelaimę

Posūkis kauniečių Kručinskų byloje: motinai pareikštas dar vienas kaltinimas

V. Adamkus Vašingtone apdovanotas medaliu