Dėl bėgančio juodo vandens skundęsi kauniečiai vėl tokio sulauks

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš keletą dienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo skundas dėl iš čiaupo bėgančio nešvaraus vandens. „Tokios smalos, bėgančios iš čiaupo, dar nemačiau“, tąkart sakė kaunietis. Tačiau neilgai trukus sužinojo, kad tai tikrai nebus vienintelis kartas. Tokį vaizdą teks išvysti ir vėl.

Primename, kad Šv. Gertrūdos gatvėje, esančioje Kauno senamiestyje, prieš mažiau nei savaitę naktį buvo vykdomi planiniai vandentiekio sklendžių keitimo darbai. Dėl to, 37-39 daugiabučių gyventojai pabudę ryte išvydo iš čiaupų tekant nešvarų vandenį.

„Kauno vandenų“ atstovai tąsyk tikino, jog lauko tinklai po remonto darbų buvo praplauti, ir vandens kokybės pablogėjimas esą galėjo įvykti namo vidaus tinkluose. Pastaruosius prižiūri bei eksploatuoja namo administratorius ar bendrija.

Tačiau kauniečiai teigė, jog apie būsimus darbus niekas jų neinformavo, todėl pabudus rytą teko nustėrti iš netikėtumo, o atsakomybės už nemalonų įvykį, pasak jų, vėliau nenorėjo prisiimti nei „Kauno vandenų“ darbuotojai, nei namo Šv. Gertrūdos gatvėje administratorius.

Šiandien portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų žvilgsnius patraukė informacinis pranešimas laiptinėje: „Dėl vandentiekio tinklų planinės rekonstrukcijos darbų, vandens tiekimas bus nutrauktas ir atnaujintas: 2018 01 24 23 val. iki 2018 01 25 6:00 val. Po rekonstrukcijos darbų vandentiekio vandenyje gali atsirasti drumstumas. Atsiprašome už nepatogumus“.

„Dabar jau gavome perspėjimą, bet vėl vanduo bus juodas. Žinoma, galėjo sutvarkyti viską iš karto. Praėjo vos keletas dienų. Tačiau gerai, kad apie problemą pranešėme jūsų portalo redakcijai, taip sulaukėme deramo dėmesio“, – dėkoja kauniečiai.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Baudos kauniečių negąsdina: į prekybos centrus ir toliau traukia be kaukių

Po apsilankymo Kaune dėl koronaviruso tiriasi ir E. Dragūnas

Atidaromas daugiau nei 10 metų lauktas viadukas šalia Kauno

Iš 18 naujų koronaviruso atvejų Lietuvoje – didžioji dalis Kaune

„Adform kiemelio“ darbuotojams nustatyti koronaviruso atvejai, laikinai stabdomi „Kitokie pasikalbėjimai“ (dar papildyta)

Skelbiamas pakartotinis Kauno zoologijos sodo vadovo konkursas

Per parą Lietuvoje užfiksuota 18 naujų koronaviruso atvejų

Žinomai Lietuvos atlikėjai nustatytas koronavirusas

Svarbu gyventojams: atnaujintos rekomendacijos koronaviruso prevencijai

Kauno rajone užfiksuotas kiaulių maro židinys