Moteris nepabūgo stoti į akistatą su „kelių ereliu“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietė, susisiekusi su portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos žurnalistais, papasakojo neįtikėtiną istoriją, nutikusią vakare jai važiuojant automobiliu. Moterį aršiais žodžiais ir įžūliais veiksmais esą užsipuolė nepažįstamas vyriškis, išlipęs iš savo transporto priemonės bei turėjęs drąsos prieiti artyn.

„Važiavau iš automobilių plovyklos, esančios S. Žukausko gatvėje. Netoli sankryžos privalėjau persirikiuoti į kitą eismo juostą. Tačiau pro veidrodėlį išvydau, jog iš už mano automobilio galo dideliu greičiu atskrieja kita transporto priemonė. Nepaisant to, paspaudžiau posūkio mygtuką ir persirikiavau. Minėtas vairuotojas ėmė įnirtingai signalizuoti, bet aš tiesiog nuvažiavau tolyn. Tačiau jau visai netrukus, sustojusi prie kitos kelių sankirtos, tikrąja to žodžio prasme kone krūptelėjau pajutusi stiprų smūgį į savo automobilio šoną bei langą “,  – pasakoja skaitytoja.

Pasak jos, minėtos transporto priemonės vairuotojas iš savo automobilio bene iššoko viduryje gatvės. Kaunietė neslepia iš pradžių ne juokais išsigandusi ir spustelėjusi greičio pedalą, bet vėliau stabtelėjo. „Akimirksniu pagalvojau: o ką jis gali man padaryti? Negi reikia bijoti? Sustojau ir nusprendžiau pažiūrėti, kas bus, beu nufilmuoti“, – atvirauja moteris.

Kaunietės teigimu, jai ne pirmą kartą tenka girdėti draugių pasakojimus apie panašius atvejus, koks nutiko jai – agresyvūs „kelių ereliai“ esą iššoka iš savo automobilių, grasina, koneveikia. „Patys tikriausiai niekam „neužkišinėja“ savo vairuojamos transporto priemonės. Gal jie keliuose jaučiasi turintys pirmumo teisę, o kiti turėtų laukti, kol jie juos aplenks, ir tik tada daryti persirikiavimo manevrus gatvėse?“, – retoriškai klausia į nemalonią situaciją patekusi portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Jos atsiųstame vaizdo įraše matyti, kaip prie sustojusio moters automobilio spačiu žingsniu prieina vyriškis ir pakeltu tonu paklausia: kas be posūkio „užkišinėja“ ir ar vairuotoja moka rodyti posūkius? Trumpam pokalbiui artėjant prie pabaigos, minėtas vairuotojas pastebi, kad yra filmuojamas ir nueina šalin.

Moteris sako, jog įdomu pasiteirauti, ar dažnai Kauno gatvėse dailiosios lyties atstovėms tenka atsidurti tokiose situacijose, kai „užkišus“ automobilį ir aplenkus kokį „kelių erelį“, šis užblokuoja kelią, vejasi, tranko ranka svetimą automobilį ar jo langą, klausia ji.

199 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno policininkų reidas: teko sustabdyti ne vieno motociklininko kelionę

Prezidentė susitiko su naujai išrinktu šalies vadovu: pažadėjo savo ir komandos paramą

Į EP išrinkta A. Maldeikienė: negaliu dirbti su žmonėmis, kurie parduos politiką už postą

Rinkimuose pralaimėjusi I. Šimonytė: draugais su R. Karbauskiu nebūsime

Atsako advokatė: ar turi teisę buvęs sutuoktinis riboti bendravimą su vaiku?

Svarbiausios G. Nausėdos porinkiminės mintys: apie Seimą ir Vyriausybę

Už nemokamus plastiko maišelius siūlomos baudos

Kauniečio vairuotojo eksperimentas: kuo viena savitarnos plovykla pranašesnė prieš kitas?

Staigmena po rinkimų nakties: Karo muziejaus skulptūroms užrištos akys

I. Šimonytės atsakas į G. Landsbergio siūlymą: svarstyti kol kas per anksti