Jau aiški viena vieta, kur vilniečiai bus pakviesti vakarienės

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Paskelbus, kad šiemet kauniečiai vilniečius su sostinės gimimo diena sveikins kviesdami vakarienės, kai kurie ilgai nedvejodami nusprendė, kur ir kuo vaišins draugus. Sporto komentatorius, renginių ir TV laidų vedėjas Karolis Tiškevičius vilniečiams pasiūlys užkąsti skaniausių Kauno spurgų.

„Kas vyksta Kaune“ netikėtai sužinojus, kad žinomas kaunietis kartas nuo karto apsilanko „Spurginėje“ Laisvės alėjoje, Karolis patvirtino, kad čia su miesto gimtadieniu sveikins ir savo vilniečius draugus.

„Vilniečius kviesiu vakarieniauti į Kauno „Spurginę“ – turbūt, seniausią ir unikaliausią miesto maitinimo vietą, kurioje vis dar dvelkia senuoju, o kartu ir naujuoju Kaunu. Čia po darbų valgė mano močiutė, ateinu pavalgyti aš, tikriausiai, ateis ir mano anūkai. Tai amžina vieta, kurioje privalu apsilankyti“, – sakė K. Tiškevičius.

Jo manymu, ir čia verdamos spurgos, ir pati vieta yra tiesiog nepaprastos. „Nuo amžių amžinųjų čia dirba tos pačios moterys, gaminančios pagal seną receptą. Atitikmenų šiai užkandinei Lietuvoje nėra. Jeigu lankaisi Kaune ir nori surasti kažką unikalaus, čia – neabejotinai viena tokių vietų“, – liaupsių legendinei įstaigai negailėjo Karolis.

Šiandien atėjęs į „Spurginę“ jis sakė prisiminęs, kad turi ne tik mėgstamiausią spurgą, bet ir mėgstamiausią kakavą – tokios sako kitur neragavęs. „O pirma vieta čia atitenka varškės spurgai“, – mėgstamiausią įvardijo K. Tiškevičius.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad penktadienį apie planuojamą dovaną paskelbusi Kauno miesto savivaldybė kviečia visus kauniečius, norinčius pasveikinti Vilniaus gyventojus, registruotis gimtadieniui skirtoje svetainėje dovana.kaunas.lt.

Kauniečiai vilniečius gali kviesti į savo namus arba į bet kurį mieste esantį restoraną ar kavinę. Kauniečiai taip pat gali nuspręsti, ar jie nori pakviesti Vilniuje gyvenančius savo draugus ar visiškai nepažįstamus sostinės gyventojus.

Tuo tarpu vilniečiai prisijungti prie gimtadienio šventės galės dviem būdais: sulaukę savo draugų iš Kauno kvietimo arba registruodamiesi į svečius pas tuos kauniečius, kurie kvies nepažįstamuosius. Registracija vilniečiams bus atidaryta nuo sausio 23 dienos, 9 val. ryto.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis

Lampėdžiai nuo šiol turės įspūdingą grožio saloną

Liberalų sąjūdis Kaune rinks naują pirmininką

Brutaliai apvogta mečetė: pasirūpino, kad neliktų vaizdo įrašų

Į „Megą“ atrieda naujoji „Hyundai N“ šeima

Savanoriai švarins Nerį ir Nemuną: pasitelkti net narai

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?