Kaunietis: tokios smalos, bėgančios iš čiaupo, dar nemačiau – Kas vyksta Kaune

Kaunietis: tokios smalos, bėgančios iš čiaupo, dar nemačiau

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė kauniečio skundas, kuriame praneįama apie kone juodą iš čiaupo bėgantį vandenį, pridariusį nemažai nuostolių Kauno senamiesčio gyventojams.

„Visa tai radome pabudę po nakties miego. Būtent taip dirba „Kauno vandenys“. Įdomu, kas kompensuos nuostolius už šimtus litrų be reikalo iš čiaupų nubėgusio vandens, sugadintas dušo sistemas, skaitiklius, filtrus ir daugelį kitų buityje naudojamų daiktų? Juk atsižvelgiant į taisykles, darbininkai, atlikę, numatytus darbus, privalėjo išplauti vamzdynų sistemas“, – piktinasi skaitytojas.

Jo atsiųstose nuotraukose matomas tamsios spalvos vanduo, esantis ryškiaspalvėje talpoje, taip pat ir apnašos vidinėje apatinėje klozeto dalyje.

Kauniečio tvirtinimu, vakar, vėlai vakare, Kauno senamiestyje tarnybos atvyko į iškvietimą dėl vandentiekio avarijos. Į įvykio vietą, kiemą, tarp Šv. Gertrūdos 37-39 namų, esą buvo atvykusi ir bendrovės „Kauno vandenys“ brigada.

„Kai vyko tvarkymo darbai, nebuvo nei karšto, nei šalto vandens. Ryte, kaip jau minėta, iš čiaupo bėgo kone juodas vanduo. Kaip juo nusiprausti ar pasigaminti maistą? Tokios smalos bėgančios iš čiaupo dar nemačiau“, – rašo skaitytojas.

Apie situaciją informavome bendrovę „Kauno vandenys“. Pasak avarinės tarnybos viršininko Rimo Stunžėno, minėtu adresu buvo vykdomi planiniai susidėvėjusių vandentiekio sklendžių keitimo darbai. Esą siekiant, kad gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų, darbai buvo vykdomi nakties metu.

„Gyventojai apie planuojamus darbus bei galimai pablogėsiančią vandens kokybę buvo informuoti. Lauko tinklai po remonto darbų buvo praplauti. Vandens kokybės pablogėjimas galėjo įvykti namo vidaus tinkluose, kuriuos prižiūri ir eksploatuoja namo administratorius arba bendrija“, – komentavo R. Stunžėnas.

Tokio pat atsakymo sulaukė ir susirūpinęs kaunietis, bet jo teigimu, gyventojai apie artėjančius darbų vykdymus informuoti nebuvo. „Vakare net negalėjome nusiprausti“, – tikina kaunietis. Namo administratorius esą atsakomybės taip pat nenori prisiimti vien sau, todėl kaltinimus dėl problemos žeria „Kauno vandenims“, sako skaitytojas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT