Šuns gelbėjimo operacija: kol atvyko tarnybos, laikė betono plokštę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusios savaitės antroje pusėje Kauno apskrities ugniagesiai ne tik gelbėjo žmonių gyvybes, kovojo su gaisrais, sergėjo kaistančius kaminus, bet padėjo ir bėdon pakliuvusiems gyvūnams. Kaune iš šulinio traukė šunį, Prienų rajone iš medžio – katiną, o Kėdainių apylinkėse iš tvenkinio – gulbę.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) duomenimis, sausio 13 d., 22.24 val., gautas pranešimas apie V. Krėvės pr. 115 į atvirą kanalizacijos šulinį įkritusį šunį. Teigta, kad krenta betono plokštė – žmonės ją laikė, kad ši neprispaustų gyvūno.

Šuo buvo įkritęs į 5 m gylio atvirą šulinį. Žemyn gelbėtojai nusileido šachtoje esančiomis metalinėmis kopėčiomis, šuo buvo iškeltas ir perduotas šeimininkui. Šulinys uždengtas šalia buvusiais betoniniais blokais.

Penktadienį, sausio 12 d., Kauno ugniagesiai sudalyvavo klasikinėje situacijoje – 13.40 val. iš gyvūnų globos organizacijos gautas pranešimas, kad Prienuose, Dariaus ir Girėno g. 6, medyje įstrigęs katinas. Gyvūnas įsiropštė į 20 m aukštį – pasinaudojus automobilinėmis kopėčiomis, nelaimėlis iškeltas.

Tuo tarpu sausio 14 d. gelbėtojai skubėjo į Gyvūnų globėjų asociacijos iškvietimą Kėdainių rajone, Aristavėlės kaime. 10.56 pranešta, kad Juodkiškių tvenkinyje įšalusi gulbė. Su gelbėjimo rogėmis prisiartinus prie gulbės paaiškėjo, jog paukštis ne prišalęs, o nusilpęs.

Gulbė pargabenta į krantą, ją pasiėmė pilietis G. G. Vyras teigė gulbę perduosiantis Gyvūnų globėjų asociacijai – pačios organizacijos atstovų įvykio vietoje nebuvo.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vaikų teisių atstovų klaidų atgarsiai – tėvų forumas reikalauja atšaukti įstatymą

Džiugios žinios piniginei – keisis skambučių į ES šalis įkainiai

Kaune pusantrų metų už narkotikų kontrabandą kalintas verslininkas išteisintas

Per būsimą gyventojų surašymą į duris pasibeldus surašinėtojams, verčiau neatidaryti

Kauno pareigūnai prašo atsiliepti gyvybes nusinešusio įvykio liudininkus

Byla pasiekė finišo tiesiąją: sprendžiama, ar Kaune paimtas vaikas grįš pas šešių vaikų motiną (atnaujinta)

Daugiau detalių apie tragišką susidūrimą Kauno rajone: sužalotos jaunos moterys (papildyta)

Kraupi avarija Kauno rajone: susidūrus automobiliams žuvo du žmonės

Specialiųjų tarnybų sujudimas Laisvės alėjoje: iškviesti išminuotojai

Kada pradės statyti šiųmetę Kauno kalėdinę eglutę?