Šarūnas Jasikevičius: Malagos komanda dabar yra pakilime

NAUJAUSIOS ŽINIOS

2018-uosius nesėkme Belgrade po penkių pergalių iš eilės pradėjęs Kauno „Žalgiris“ penktadienį stos į pirmąjį šių metų Eurolygos mūšį sausakimšoje namų arenoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai priims po puspenktų metų grįžtantį buvusį žalgirietį Joaną Plazą ir jo treniruojamą Malagos „Unicaja“.

„Unicaja“ yra pakilime, žaidžia gerą krepšinį, kai kurie žaidėjai geriau įsijungę į sistemą, ypač McCollumas, kuris tikrai gerai žaidžia, – mačo išvakarėse kalbėjo Š.Jasikevičius. – Paprasčiausiai kai kurie žaidėjai pagerino žaidimą. Prisideda ir N.Nedovičius, palyginus su pirmojo rato maču, iškrenta J.Brooksas. Komanda, kuri pakilime ir visus dažniausiai išmuša savo kieta gynyba ir kova dėl kamuolių.

Komandoje daug kas priklauso nuo įžaidėjo, o R.McCallumas žaidžia geriau. Jis tikrai kažkiek pradėjo suprasti europinį krepšinį, kur forsuoti, o kur ne. Tai Europoje labai svarbu. Iš kitos pusės jie dominuoja kovoje dėl kamuolių, kai mus baudė Malagoje. J.Plazos komandos pasižymėdavo gera gynyba. Reikia nedaryti klaidų.“

– Ką keičia N.Nedovičius? – žurnalistai paklausė Šaro.
– Su juo yra labai dideli pliusai, bet dideli ir minusai. Jis gali patraukti, atlieka ir sunkių metimų. Kažką reikia išnaudoti gynyboje, jo spragas. Jei komanda ateina į paskutines minutes, jis yra tas, kuris gali tempti. Mūsų darbas yra apsunkinti jo gyvenimą, N.Nedovičius tų taškų tikrai primes – elitinis žaidėjas. Reikia jam apsunkinti situacijas, kad mestų sunkius metimus ir žaisti agresyviai.

– Kiek skaudi Jeffo Brookso netektis?
– Tai praradimas. Jis mus baudė su atkovotais kamuoliais Malagoje ir manau, kad kokius 5 atkovojo pirmoje pusėje, išmušė iš vėžių, mūsų aukštaūgiams pririnko baudų… Jis Malagai yra svarbus rotacijos žaidėjas.

– Ar ilga „Unicaja“ rotacija?
– Manau, kad ten bus kam žaisti. Aišku, kas žais ketvirtoje pozicijoje, jie tai stengiasi pritaikyti, reikia į tai reaguoti, bet svarbiausia nepadaryti tų pačių klaidų, kaip Belgrade, ypač dėl nusiteikimo, atsidavimo. Nebuvome tokie, kaip per 5 pergalių seriją, reikia žaisti kiečiau nei Belgrade, o dabar prieš mus bus komanda, kuri pati akcentuoja kietą žaidimą.

– Ar tenkino reakcija LKL rungtynėse po pralaimėjimo Belgrade?
– Taip, vis tiek LKL rungtynėse sprendėme savus reikalus, reikėjo integruoti Beno, gerai, kad dabar turime daugiau treniruočių, jam tai didžiausias pliusas. Suprantame, kad tai bus labai svarbios rungtynės, mūsų fanai tai taip pat supranta. Stengsimės kartu iškovoti pergalę.

– Ką galvojate apie LaMelo, kuris gali papildyti dublerius?
– Aš esu pirmos komandos treneris.

– Tuomet ką galite pasakyti apie Roką Jokubaitį, kuris pasiautėjo Prienuose?
– Rokas yra tas, kuris kartais būna mūsų treniruotėse. Mėnesį jis buvo priešsezoniniuose turnyruose, žaidė ir draugiškame mače su „Chimki“. Juo esame patenkinti, džiaugiamės. Jis yra vienas tų, į kurį žiūrime labai arti ir džiaugiamės juo progresu. Vaikas nori žaisti, stengiasi ir turi labai dideles galimybes būti labai geru žaidėju.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis

Kauniečius kvies stabtelėti: miesto centras skendės žvakių liepsnų jūroje

Skandalai Kaune tęsiasi: motina medikams iškvietė policiją, o šie – vaikų teises

Priėmusi darbo namuose pasiūlymą, kaunietė įkliuvo sukčiams: sulaikytas jaunas vyras