Ieškomas geradaris kaunietis, padėjęs nepavydėtinoje situacijoje

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Norėčiau padėkoti švarios sąžinės jaunam žmogui, kuris gruodžio 22 d. Kaune, apie 11 val., tarp autobusų ir geležinkelio stočių per beveik pusvalandį atgabeno tiesiog į namus paliktą autobuse kuprinėlę su visais svarbiausiais daiktais: dokumentais, pažymėjimu, kortelėmis ir t.t.

O buvo taip. Išlipusi iš autobuso pamačiau, kad tik vieną krepšį turiu, o kuprinėlės – ne. Puoliau tiesiog į gatvės vidurį, prie ta kryptimi važiavusios mašinos, kurios vaikinukas, pamatęs mano veidą, suprato, kad tai moteriškei tikrai nelinksma ir atidarė langą. Prie jo ir už jo sėdimos vietos buvo užklotos visokiais daiktais. Tai tik spėjau pasakyti, kad palikau kuprinę, numerį autobuso ir jis startavo taip, kad nespėjau net akimis palydėti.

Toliau nežinojau, ką daryti, panikos vedama blaškiausi, su taksi gaudėme kitoje miesto gatvėje autobusą. Tik vairuotojui pasakius, kad kuprinė pas vaikiną, grįžau į išeities tašką, bet… Mano sesei į miesto telefoną skambino, tačiau ji išsigando, galvojo, kad skambina sukčius, o aš iškart neturėjau iš ko paskambinti sesei ir pranešti.

Kadangi laidiniame telefone informacija neišsisaugo, tuomet nieko nepešusi, grįžau namo, o ten… Stebuklas pats tikriausias! Aš tikra buvau to žmogaus sąžiningumu, bet kad taip operatyviai, mano draugei padedant, sulaukėme tokio finalo, tai tikras kalėdinis stebuklas!

Norėčiau pasimatyti su tuo stebukladariu, bet nežinau, kaip. Jei jis perskaitytų, gal paskambintų: 861483154.

Būk, nežinomas vaikine, laimingas ir saugomas Dievo visur ir visada. Vadinasi, Lietuva dar turi daug švarios sąžinės, geros širdies ir gerus darbus darančių žmonių, tai ir sveikinu juos visus su šv. Kalėdomis.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

V. Matijošaitis Kauno „Žalgirio“ sirgalių iš arenos išvaryti neplanuoja

Kaune prasideda dizaino įvykis: pristatys, kaip atrodys miestai po 30 metų

Į duobę po pertraukos smigęs „Žalgiris“ patyrė pirmą Eurolygos pralaimėjimą

VMI laukia kauniečių mokesčių: priskaičiuota 5,4 mln. eurų

„Swedbank“ siūlo prie banko jungtis naudojant piršto antspaudą ar veido atpažinimą

Augant koronaviruso sergančiųjų skaičiui gali mažėti medikų teikiamų paslaugų

A. Monkevičius: koronaviruso plitimas mokymo įstaigose kelia nerimą

Svarbi žinia Kauno rajonui: dalis gyventojų liks be vandens

Nenorintiems registruotis baruose – baudos iki 1500 eurų

A. Veryga nepatenkintas „Žalgirio“ rungtynėmis: nusipirkus bilietą galima ir neiti