Kauno savivaldybės rankose – naujas pirkinys: įsigis Sabonių sporto kompleksą – Kas vyksta Kaune

Kauno savivaldybės rankose – naujas pirkinys: įsigis Sabonių sporto kompleksą

Archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybė perka „Oranžinio krepšinio kamuolio“ pastatus, kurie nuosavybės teise priklauso bendraturčiams Ingridai ir Arvydui Saboniams, praneša dienraštis „Lietuvos žinios“.

Krepšinio žvaigždės šeima nekilnojamąjį turtą ir kiemo statinius, esančius Kaune Pašilės gatvėje valdo nuo 2015 metų kovo 13 dienos. Dalis sporto salės ir aikštelių lauke nuo 2015-ųjų lapkričio priklauso Kauno technologijos universitetui (KTU). Savivaldybė planuojama pirkti tik A. ir I. Saboniams priklausančią „Oranžinio krepšinio kamuolio“ pastatų dalį. KTU dėl savo valdomo nekilnojamojo turto pardavimo žada organizuoti viešąjį aukcioną.

Kauno miesto tarybos sprendimo projekte teigiama, jog įsigytą pastatų kompleksą savivaldybė naudotų savarankiškoms funkcijoms vykdyti: krepšinio mokyklos „Aisčiai“ veiklai, ikimokykliniam ugdymui, vaikų ir suaugusiųjų neformaliajam švietimui, gyventojų poilsiui organizuoti, kūno kultūrai ir sportui plėtoti.

„Kauno miesto savivaldybė ketina išsaugoti A. Sabonio krepšinio mokyklą. Nenorime, kad pastatas, patekęs į verslininkų rankas, būtų paverstas sandėliu. Juk tokių pavyzdžių jau turime“, – dienraščiui sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT