Vyks Kaune šią savaitę (gruodžio 12-15 d.) – Kas vyksta Kaune

Vyks Kaune šią savaitę (gruodžio 12-15 d.)

R. Tenio nuotr.

Ir štai metai pasiekė 50-ąją savaitę, pranešdami, jog iki didžiųjų metų švenčių ir metų pabaigos lieka vos keliolika dienų. Tiesa, orai žiema ir šalčiu nespinduliuos — termometro stulpelis vos retkarčiais nukris žemiau nulio. Detalesnę orų prognozę galite rasti čia.

Pirmadienis Kaune praėjo su išskirtiniu vaizdu Laisvės alėjoje bei pristatyta galimybe stebėti vis besikeičiančius meno kūrinius miesto rotušės aikštėje.

Panašu, jog nuo antradienio Kauno miesto savivaldybėje prasidės svečių ir susitikimų savaitė. Miesto meras Visvaldas Matijošaitis rytą pradės susitikimu su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu, o vėliau į savivaldybę su meru susitikti atvyks Linas Adomaitis. Vicemero Simono Kairio laukia JAV žurnalistų priėmimas, o vėliau kartu su mero pavaduotoja Rasa Šnapštiene jie dalyvaus Transporto skyriaus strateginio veiklos plano priemonių aptarime.

Laisvesnę popietę turinčius kauniečius organizatoriai kviečia apsilankyti mugėje šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis“. Daugiau informacijos apie ją rasite čia.

Trečiadienį miesto meras sulauks dar vieno svečio – šįkart savivaldybėje lankysis Žydrūnas Savickas. Vicemeras S. Kairys dalyvaus universitetų studijoje, o vėliau vyks į Vilnių, kur atstovaus savivaldybę pasitarime dėl projekto „KaunasEuropos kultūros sostinė“.

Savaitei artėjant prie pabaigos, ketvirtadienį Vilniuje lankysis ir V. Matijošaitis, kur jo lauks Lietuvos savivaldybių asociacijos posėdis, tačiau ilgai netrukęs jame, popiet meras skubės į susitikimą Kaune, kur bus svarstomi miesto mokytojų gerovės klausimai.

O kauniečiai mažojo savaitgalio metu bus kviečiami rinktis gerumą – 18:00 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyks Kalėdinis labdaringas koncertas skirtas onkologinėmis ligomis sergantiems kūdikiams ir vaikams paremti. Ypatingas dėmesys bus skiriamas sergančiųjų vaikų tėvams, juos gydantiems medikams bei savanoriams. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Paskutinę savaitės darbo dieną, vicemerė Rasa Šnapštienė dalyvaus Daugiabučių namų administravimo ir renovavimo skyriaus strateginio veiklos plano priemonių aptarime. O kauniečius bei miesto svečius penktadienį vėl pradės masinti įvairiausios šventinės mugės. Viena tokių – Kalėdinė mados mugė, į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ sukviesianti talentingiausius lietuvių dizainerius. Daugiau informacijos apie mugę rasite čia.

Daugiau penktadienio bei savaitgalio renginių jūsų penktadienį, portalo „Kas vyksta Kaune“ rengiamoje savaitgalio renginių kalendoriaus apžvalgoje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA